Site Loader
yale para kasası

Tam güvenlikle paranızı saklayabileceğiniz kasaları Yale markasında bulabilirsiniz. Yale para kasası hem herkes için uygun boyut ve özelliklerde seçeneklere sahipken hem de yeterince yüksek güvenlik önlemleri ile donatılmış durumdadır. Böylelikle aradıklarınızı bulmakta güçlük çekmeyeceksiniz. Kullanım alanınız neresi olursa olsun o özellikleri karşılayacak bir modeli tercih edebilirsiniz. Çünkü Yale markası pazarda beton dolgulu üretim yapan firmalar arasında önemli bir yer kaplıyor. Herkes için doğru çözümü sunacak pek çok modelle geliyor. Bu modeller içinde YSM serisi delinmeye karşı sertifikalı olurken, YFM serisi ise yangına karşı sertifikalıdır. Alınan güvenlik özellikleri bununla sınırlı değildir.

Hiçbir Hırsızın Açamayacağı Türden Kasa Özellikleri

Özenle tasarlanan Yale para kasası ürünleri şık görünüme sahip olduğu kadar güvenlik özellikleri ile de kusursuzdur. Üretim sonrası yapılan tüm testleri başarıyla geçmeyi başaran Yale çelik kasa ürünleri aradığınız doğru ürün olacaktır. Güçlendirilmiş menteşesi, 22 mm kilitleme milleri, orijinal çelik ve beton dolgu kullanılması onu güvenlik açısından tam performanslı yapan özeliklerinden sadece bazılarıdır. Yere veya duvara montaj yapmak isteyenler için delikleri hazır biçimde gönderiliyor. Kullanmanız gereken vidalarda paketlemeye dahil. Böylelikle hırsızlık girişimlerine karşı tüm sorunlar çözülmüş oluyor. Yangına karşı başarısını da aldığı sertifikalar ile göstermeyi başarmıştır. Çelik para kasası ararken yapacağınız tercihler içinde ilk sıraya yazabilirsiniz.

Hemen Üye Olarak Avantajlı Fiyatlarla Sahibi Olabilirsiniz

Web sitemiz ve Showroom mağazalarında uygun fiyat teklileri alabilirsiniz. Tamamen orijinal sistem özelliklerine sahip Yale para kasası ürünlerine avantajlı fiyatlarla sahip olma şansı yakalayacaksınız. Hatta özel hazırlanan kampanyalardan yararlanarak, bu fiyatı daha da indirebilirsiniz. Alanında uzman kişilerce bir araya getirilen ürünler hakkında merak ettiğiniz tüm bilgileri alabileceksiniz. 7 gün 24 sat kesintisiz çalışan ekibe aklınızdaki tüm soruları sorabilirsiniz. Belirlediğiniz ürüne ise hızlı kargo seçenekleri ile ulaşacaksınız. Dayanıklı paketleme ile bulunduğunuz her yere gönderimler yapılmaktadır. İstanbul ilinde yaşayan müşterilerimiz için bu süre daha da kısalırken, yüksek ağırlıklara ulaşan kasalarımız için kat desteği de verilmektedir.

One Reply to “Yale Para Kasası Herkes İçin Özel Çözümler Sunuyor”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir