Site Loader
Yale para kasası

Genel olarak bakıldığında para kasaları diğer kasalarla aynı gibi durur ama aslında farkları içini açtığınız zaman kendini gösterir. Yale para kasası konusunda olduk ilerlemiş tasarımlar ve güvenlik sistemleri sunmaktadır.

Para kasaları diğer kasalara oranla daha çok raflardan oluşmaktadır. İçerisinde bulunun raflar küçük eşyaları saklamanız konusunda sizlere yarar sağlarken büyük malzemeler konusunda biraz eksik kalacaktır. Dışarıdan bakıldığında da para kasaları diğer kasalara oranla daha küçüktür. Ancak istediğiniz tarzda bir para kasasını istediğiniz boyutta bulmanız da mümkündür.

Küçük para kasaları daha çok dolapların içine, işyerinizin veya evinizin gizli bölmelerine monte edilir. Monte edilirken yerinden oynaması ve kaldırılmaması için oldukça sağlam bir şekilde oraya oturtulur. Tabi monte etme sistemi kasadan kasaya ve konumdan konuma göre değişkenlik göstermektedir.

Para Kasaları Neden Önemli ?

Paranızın yanınızda durması sizleri güvende hissettiriyor olmalıdır. Acil bir durumda nakit paraya ulaşmak bazen çile haline gelebilmektedir. Bazı bankaların günlük size sunduğu limit bu işkencenin başını çekmektedir. Ayrıca yüksek miktardaki paralarınızı sadece bankanızın çalışma saatleri içerisinde çekebiliyor olmanız ise ayrı bir sorundur. Bu tarz sorunlarla karşılaşmamak için evinizde nakit bulundurmak önemlidir.

Sadece acil durumlarda nakit paraya ulaşmak için değil, paranızın ev içerisinde güvenli bir şekilde saklanması için Yale Para Kasası sizler için üretilmektedir. Zaman zaman çocuklardan saklayacağınız paralar, son zamanlarda yaygınlaşan hırsızlık vakaları nedeniyle para kasalarını önemini arttırmaktadır. Siz de hırsızlıktan korunmak için bir önlem almak istiyorsanız bir kasa sahibi olmalısınız.

En Uygun Yale Para Kasası Fiyatları

Sizlere sunduğumuz 14 yıllık tecrübe her zaman en uygun yale para kasası fiyatları ve güvenliğinizi ne kadar ciddiye aldığımızı göstermekteyiz. Kalite eşliğinde sizlere sunduğumuz bütün ürünlerimiz garantilidir. Kasanızı konumlandırmak yere uygun kasa modelleri ve istediğiniz güvenlik düzeyleri karşılayacak kasalara sahip olmaktan gurur duyuyoruz.

Ev Tipi Çelik Kasa Ürünleri

Yale Çelik Kasa paralarını saklamanız konusunda sizlere yardımcı olacak ve en kaliteli güvenlik sistemini karşılayacaktır. İçerisi beton ve dışı çelik saçtan oluşan kasalarımız yangına ve darbelere karşı dirençli yapısıyla en zor anlarda bile koruma sağlayacaktır. Yaptığımız sağlam montaj işlemi ile kasanızın çalınmasının önüne geçilmiş olacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir