Site Loader
yale çelik kasa

Değer verdiğiniz eşyalar bazen para bazen bir resim bazen ise bilgisayarınız olabilir. Her biri maddi, manevi yüksek değerler taşıyan parçalardır. Bu nedenle korunmaları da bu denli önemli olmaktadır. Başına bir şey gelmesi istemediğiniz parçaları Yale çelik kasa aracılığı ile güvende tutabilirsiniz. Delinmeye, kesilmeye ve yanmaya karşı dayanıklı olan kasalar tüm ihtiyaçlarınızı karşılamak için yeterli. Farklı iç ve dış özellik ve boyutlarda üretilen modeller her kullanıma uygun. Tamamı güvenlik sertifikalı olan kasalar sizlere özel güvenlikler sunuyor. Kullanım olarak da kolaylıklar içeren kasalar acil durum anahtarları ile gönderiliyor.

Elektronik Şifreleme İle Tam Koruma

Eski tip kasa tiplerinden tamamen farklı teknolojinin tüm özellikleri ile donatılmış olan kasalar ile tanışın. Yale çelik kasa sahip olduğu üstün özellikleri ile sizlere büyük bir konfor sağlıyor. Aynı zamanda güvenliğinizi de her zaman zirvede tutmayı başarıyor. Lcd ekrana sahip, 6 şifreli çift taraflı manuel anahtar mekanizması bulunduran kasalar tüm ataklara karşı başarıyla test edildi. Her ayrıntının özel olarak düşünüldüğü kasada açılma mekanizması ile kapı arasında da bir bariyer bulunuyor. Bunun yanı sıra giriş şifresini de gizleye bileceksiniz. Pili azaldığında sizlere uyarı veren bir sisteme sahip olan Yale çelik kasa modelleri sağladığı avantajlar ile pek çok kişinin tercihi olmayı başarıyor.

Kampanyalı Fiyatları Sayesinde Uygun Fiyata Alın

Gelişmiş özelliklere sahip olan Yale çelik kasa ürünlerine uygun fiyatlar ile sahip olmak mümkün. Sizin için son derece değerli olan parçaları saklamak için aradığınız özelliklerde fiyat ikinci planda kalsa da, bu kasalar her yönüyle en iyi hizmeti sağlıyor. Uzman desteği alarak, boyut ve özellikleri açısından kendiniz için en uygun desteği hemen alabilirsiniz. Ardından en uygun fiyatlarla sahibi olabilir ve kısa süre içinde kullanmaya başlayabilirsiniz. Konforu ve güvenliği bir araya getirerek, kullanıcılara özel bir deneyim yaşatan kasalar sayesinde sizlerde ayrıcalıklı olun. Seçmiş olduğunuz ürün çok kısa süre gönderilirken, uzman desteği 7/24 sizlere sunulmaya devam ediyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir