Site Loader
yale çelik kasa

14 yıllık başarılı geçmişimizle sizlere en kaliteli yale çelik kasa modellerini sunuyoruz. Kullanımı oldukça yaygınlaşan kasalar, kişilerin koruma ihtiyacı duyduğu, önemli gördüğü eşyaları için tercih edilen bir yöntemdir. Kasalar içerisinde para, mücevher, önemli evrak gibi sizlerin için önemli olan her şeyi saklayabilirsiniz. Çok çeşitli boyutlarda üretilen kasalar sizlerin de kullanım amacınıza göre uygunluk gösterecektir. Sizlere sunduğumuz tüm kasalarımız beton dolgulu olup güvenlik sertifikalılardır.

Yale uzun yıllardır başarılı ve kaliteli kasalar üreten bir markadır. Yale çelik kasa markası birçok kişi tarafından bilinen ve piyasada oldukça yaygın olan bir markadır. Yale kasalar piyasada bulunan birçok kasadan daha kaliteli malzemelerle üretilir ve güvenliğini sertifikalanmıştır.

Yale Para Kasası Özellikleri ve Detayları

Yale para kasası markası özellikleri açısından oldukça zengin bir markadır. Yale kasalarda bulunan YSM sertifikalı olup delinmeye karşı korunmaktadır. Ayrıca YFM sertifikası ise kasalarınızın yangına karşı dayanıklılığını göstermektedir. Yüksek koruma sağlayan Yale markalı kasaların oldukça fazla boyutu vardır. 4 ve 6 haneli şifre ve anahtar ile korunma sağlarken bazı modellerinde parmak okuma sistemi mevcuttur. Şifre alnında lcd ekranı bulunmaktadır. Bu alan led ışık ile aydınlatılmaktadır. Gece kullanıma uygun olabilmesi için kasa içerisinde aydınlatma sistemi mevcuttur. Şifreleme mekanizması elektronik olduğu için pil ile çalışmaktadır. Pillerin bitmesi durumuna karşı azalan pil seviyesi için uyarı sistemi mevcuttur. Sessiz kullanım imkanı da sunulmaktadır. Kasanın kapağı ile şifre mekanizmasının arasında çelik plaka bulunmaktadır. Yale kasalar 2 yıl garantilidir.

Fiyat ve Performans Açısından Yale !

Piyasada bütçenize göre bulabileceğiniz çok çeşitli kasalar bulunmaktadır. Kasaların fiyatları kasaların kalitelerine göre değişmektedir. Yale kasa markası kalitesi ile bilinen bir marka olarak fiyatları ise boyutları ve özelliklerine göre değişmektedir. Kullanacağınız kasayı hangi amaçla aldığınız ve içerisinde ne saklayacağınıza göre kasanın boyutunu belirleyebilirsiniz. Korunma sistemlerine göre özelliklerini inceleyerek size en uygun kasaya sahip olabilirsiniz. Yale kasa fiyatları 350 TL’den başlayarak boyutu ve özelliklerine göre bu fiyat giderek yükselmektedir. Güvenilir ve kaliteli kasalar için Yale markası sizler için tavsiyemizdir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir