Site Loader
çelik kasa

Paranızı ve değerli eşyalarınızı çelik kasa seçenekleri ile çok rahat bir şekilde muhafaza edebilirsiniz. Şifreli çelik kasalar, teknolojinin son gelişmelerine uygun olarak üretilmekle birlikte sizler için önemli alternatifler sunmaktadır. Özel testlerden geçen çelik kasalar, sizlere bu şekilde sunulmaktadır. Güvenlik açısından son derece önemli unsurlar olduğunu da ifade etmek gerekiyor. Fakat bazen çelik kasalarımızın şifresini unutabilirsiniz. Bu durumda yapılması gerekenleri sizlere yazımızda ifade edeceğiz. Çelik kasalar hakkında tüm bilgilere en detaylı şekilde sahip olmak için sitemizde yer alan yazıları okumaya devam edin.

Şifreli çelik kasa kendi belirlediğimiz şifreler ile kullanabiliriz. Şifreleme işlemlerini talimatlara uygun bir şekilde yapmamız gerekir. Daha önce de ifade ettiğimiz gibi şifrenizi unutmanız halinde kolay bir şekilde bu soruna çözüm bulmak mümkün oluyor. İlk başta şifrenizin başkaları tarafından bulunmaması için doğum gününüz gibi kolay sayılardan oluşmaması gerekir. Eğer şifrenizi unutursanız belli talimatlara uyarak bu sorunu çok sık süre içinde ortadan kaldırmak mümkün olacaktır.

Şifrenizi unutmanız halinde satın aldığınız firmanın yetkili personelleri ile görüşmeniz gerekiyor. Kasanın güvenliği açısından her ürünün şifreleme yöntemi farklı olmaktadır. Bu nedenle belirli bir yöntem olduğunu ifade etmek mümkün değildir.

Çelik Kasanın Anahtarı Kayboldu

Çelik Kasanın Anahtarı Kayboldu sorunu da çok sık rastlanan sorunlardan biridir. Bu durumda hemen yetkili personel ile iletişim sağlanarak kasanın kilidinin değişmesi gerekir. Çünkü kasanın anahtarı başka birinin eline geçmiş olabilir. Bu gibi durumlardan korunmak için en dikkatli şekilde davranılmalı ve en üst düzey güvenlik önlemleri alınmalıdır. Yetkili servis sizler için yeni kilit sistemi oluşturacaktır.

Kasanın anahtarını kaybetme ve kasa şifresini unutma çok meydana gelen sorunlar arasında yer alıyor. Bu nedenle çözümleri olan sorunlar olduğunun da altını çizmek gerekir. Telaşa kapılmamak ve bu sorunun bir çözümü olduğunu bilerek hareket etmek son derece önemlidir. Eğer o an ani  bir şekilde kasanın açılması gerekiyor ise, müşteri yetkilileri sizlere gerekli olan yardımı yapacaktır. Daha önce de ifade ettiğimiz gibi her kasanın açılması farklı yöntemlere tabiidir. Bu kasanın güvenliği açısından son derece önemlidir. Kasa şifresini unutmamak için çok güvendiğiniz birine de söyleyebilirsiniz. Unutmanız halinde o kişi ile irtibata geçebilirsiniz. Bunların yanında şifrenin çok uzun süre hatalı girilmesi bloke olmasına neden olur. Bu da şifreyi kırmaya çalışan hırsızlara karşı alınan bir önlemdir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir