Site Loader
Para Kasası Nedir

Temel amaç olarak paraların güvenli bir şekilde saklanması esas alınmış, sadece para değil altın, mücevher gibi değerli malzemelerin de saklanması konusunda bizlerin en büyük dostudur.  Kale Para Kasası güvenlik konusunda oldukça üst seviyede bulunan kasalarıdır. Kale markasının 14 yıllık bayisi olmaktan gurur duyuyoruz ve bu gururla sizlere hizmet ediyoruz. 15 yıllık aktif olarak hizmet veriyor olmanın bizlere verdiği tecrübeyle sizlerin eşyalarını güvende tutuyoruz.

Para kasaları çok raflı ve büyük kasalara oranla daha ufak kasalardır. Saklanmaları kolaydır ve genel olarak bir noktaya sabitlenip kullanım için oldukça uygundur.  Kale Para Kasası tasarım ve kullanım rahatlığı konusunda oldukça başarılıdır.

Para Kasalarının Güvenlik Seviyesi Nedir ve Ne Amaçla Kullanılır?

Kasaların genel olarak kullanım amacı hırsızlıklara karşı bir önlem alınmasıdır. Ama silah gibi çocuklarınızın eline geçmesini istemediğiniz önemli eşyalarınız da saklama imkânı vermektedir. Kolay şifrelenebilen kasalar kullanabileceğiniz gibi anahtar kontrolünde de kasa kullanabilirsiniz.

Kasaların güvenlik seviyesi yapıldıkları malzemeye, ağırlıklarına ve malzeme oranına göre değişkenlik göstermektedir. Daha ağır kasalar sizlere daha çok güven verecektir. Kasalar çelik sacın altına dökülen kaliteli beton ile korunurlar. Bu sayede ısı korunumu da sağladığı gibi ağır darbelerden gelecek zararlardan önlememiş olacaktır. Malzemeler sebebiyle kasa kendiliğinden bir ağırlığa sahip olacak ve taşınması imkânsız bir hal alacaktır. Bu sayede kasa tamamen taşınarak kaçırılması durumuna karşı da güvenli bir hal alacaktır.

Kasa içerisinde kullanılan beton oranı arttıkça maliyet ve fiyatta artmaktadır. Beton miktarının artması sayesinde kasa daha sağlam hale gelecektir. Kasaların boyutuna bakıp güvenlik konusunda karar vermek biraz ön yargı olacaktır. Yüksek güvenlikli ve istediğiniz ebatlardaki kasalar için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bizim Farkımızla Kale Para Kasası

Garanti konusunda bir problem yaşadığınız veya teknik bir hadise ile karşı karşıya kaldığınız zaman karşınızda bir bayi olması önemlidir. Probleminizi hızla çözebilecek ve size garanti verebilen bir firma olmalıdır.

 Kale markasına verdiğimiz 14 yıllık hizmet ile beraber sizlere  Kale Para Kasası markasında güven vermekteyiz. Sadece bu kasada değil, farklı kasa modellerinde de sahip olduğumuz 14 yıllık deneyimimizle sizlere destek olmak için buradayız. Sizlere sunacağımız onlarca çeşit kasa mutlaka ihtiyaçlarınızı karşılayacak seviyede olacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir