Site Loader
Mastersafe Çelik Kasa

Kıymetli olan her şeyi korumak ve saklamak için insanların ilk tercihleri çelik kasa olmaktadır. Çünkü sadece kendi belirledikleri şifre ile açılabilen ve farklı boyutlarda ev ve iş yerlerinde kullanabildikleri çelik kasalar onları kötü olaylara karşı korumaktadır. Kasalar kimi zaman ziynet eşyaları için kimi zamanda kıymetli evrakların güvenliğini sağlamaktadır.

Firmamız modern farklı çeşitlilik ve özellikledeki kasaların hepsini bulabileceğiniz özel bir kurumdur. Montaj, bakım, onarım gibi hizmetleri ve teknoloji harikası olan kasaları ile her zaman en sık tercih edilen firmalardandır. Firmamızda ihtiyacınıza en uygun kasayı mutlaka bulabilir ve sizde memnun müşterilerimizin arasında yer alabilirsiniz.

Mastersafe Çelik Kasa

Firmamızda en çok tercih edilen ürünlerden olan Mastersafe çelik kasa farklı özellikleri ile çok fazla sayıda kasayı geride bırakmaktadır. 6 basamaklı şifre özelliği, yangına karşı dayanıklılık, dayanıklı dış tasarımı ile güçlü ve oldukça sağlam bir modeldir.

Mastersafe çelik kasa olası bir yangın durumunda tam 60 dakika boyunca 1000 derece sıcaklığa kadar dirençlidir. İçinde olan her ne var ise tam güvende olduğundan emin olabilirisiniz. İstediğiniz zaman kolaylıkla şifrelerinizi başkasının yardımına gerek kalmadan kolaylıkla değiştirebilmektesiniz. Kasa içinde bulunan hafıza bölümünden bir kaç dakika içinde yeni şifre belirlemenizi yapabilirsiniz.

Kasa 4 adet 1,5 voltluk pil ile çalışmaktadır. Piller bittiğinde ise şifre giriş paneli altında bulunan pil yatağından kolaylıkla değişim yapılmaktadır. Mastersafe kasların içerisinde geniş bir bölmenin yanı sıra ayrıca birde çok özel parçalarınız için çekmece bulunmaktadır. Dilerseniz firmamız bünyesinde bulunan çekmecesiz olan Mastersafe çelik kasa seçeneklerini de değerlendirebilirsiniz.

Mastersafe çelik kasalarda farklı boyutlarda pek çok kasa bulunmaktadır. Ev ve oteller için küçük hafif modellerin yanı sıra çok daha büyük firmalar için geniş hacimli ve oldukça fonksiyonel çelik kasalar bulunmaktadır. Firma olarak kasaların 2 yıl garantisini sağlamaktayız.

Mastersafe çelik kasa fiyatları tercih edeceğiniz boyut ve fonksiyonel özelliklere karşı değişim göstermektedir. Firmamız çelik kasalar konusunda güvenliğiniz kadar ekonominizi de düşünmektedir. Bu nedenle en uygun fiyatlandırmalar ile hizmet vermektedir. Farklı hizmetimiz ve her konuda sağlamlığını ilk görüşte anlayacağınız çelik kasa modellerimiz ile her zaman hizmetinizdeyiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir