Site Loader

Geçmişte sadece işyerlerinde ve belirli bir gelir sevisinin üstünde olan insanlarda bulunurdu Çelik para kasaları. Nede olsa koruyacak çok değerli eşyaları veya mücevherleri olduğu düşünülürdü. Diğer insanlar ise az ama alın teri ile çok uzun bir zaman diliminde biriktirebildikleri paralarını sandıklarda yorgan içlerinde ve yastık altı diye tabir ettiğimiz evin her hangi bir köşesinde saklarlardı. Ama eve giren hırsızın ilk bakacağı yerler olurdu bunlar genellikle. Bu inşalar için ulaşılabilir değildi kasalar. Günümüzde ise durum değişti. Gelişen teknoloji sayesinde çelik kasalar hem daha güvenli hale geldi. Hem de çelik kasa fiyatları bakımından daha ulaşılabilir hale geldi. Kullanım alanına, bütçenize, kullanım amacına kadar onlarca model de çelik kasalar, yangına ve hırsızlığa dayanıklı olarak üretilmektedirler.

Hangi çelik kasayı almalıyım?

KALE KK 300 Çelik Kasa Elektronik Şifreli

Öncelikli olarak çelik kasayı nerde ve ne amaçla kullanacağınıza karar vermelisiniz. Hangi özelliklere sahip olması gerektiğini belirledikten sonra uygun çelik kasa için bütçenizi oluşturmalısınız. Bütçenize en uygun kasa için müşteri temsilcimizle yapacağınız görüşme sonrasında size temsilcisi olduğumuz Valberg, Kıratlı Kasa, Nato Safe, Yale ve Kale markalarından bütçenize ve kullanım amacınıza uygun olan çelik kasayı müşteri temsilcimizle karar verebilirsiniz.

En iyi fiyatlarla çelik kasa mı arıyorsunuz?

Ürünlerimi hakkında daha fazla bilgi almak ve fiyat bilgisi için bize online satış http://www.kasa.com.tr web adresimizden ulaşabilirsiniz.

One Reply to “Lüks Çelik Kasa Modelleri ve En Uygun Fiyatları”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir