Site Loader
laptop tipi çelik kasa

Laptop tipi çelik kasa çalışma hayatımızda bir çok veriyi, bilgiyi içinde barındırdığımız laptop cihazlarımızı hırsızlık girişimlerinden ve güvensiz olan ortamlardan korumak için üretilmektedir. Bizler için önemli olan verileri güvende tutmak bu durumda ise ihtiyacımızı karşılayacak güven düzeyinde bir çelik kasa bulmak. Güvenli laptop kasa nasıl olmalı? Nelere dikkat etmeliyiz…?

Laptop tipi çelik kasa modelleri sadece sac ve çelikten üretilmektedir. Bundan dolayı hırsızlar tarafından yerinden taşınıp götürülmesi hiçte kolay olmayacaktır. Yerinden taşınmasını engelleyebilmeniz için duvardan ve zeminden mutlaka montaj yaptırmanız gerekmektedir. Tercihiniz ağır olup taşınması daha güç olsun ise beton dolgulu olup delinmeye ve kesilmeye karşı dirençli çelik kasalar tercih etmeniz daha doğru olacaktır.

En Çok Bilinen Laptop Tipi Kasalar

Ülkemizde en çok bilinen Kale markasına ait Laptop çelik kasa ürünleri çok satan markalar arasında yer almaktadır. Kale, sadece elektronik şifreli veya elektronik şifreli + anahtar kilitleme mekanizmasına sahip bir birinden farklı modelleri satışa sunmaktadır. Sadece elektronik şifre ile kullanmak veya sadece anahtar ile açıp kapatmakta mümkündür.

Kale KK Lap 220 Elektronik Şifreli Kasa

Kale kk lap 220, laptop tipi çelik kasa kategorisinde en çok satan modellerimiz arasında en zirvede yer almakta. Kolay kullanımı, şık tasarımı ile kullanıcısını kullanım konusunda memnun etmektedir. 6-8 haneli şifre belirlenerek kullanılan kk lap 220 zeminden ve duvardan bulunduğu yere vida ile sabitlenebilmektedir. Bulunduğunuz ortam güvenli ve hırsızların kolaylıkla erişemeyeceği bir alanda Kale KK Lap 220 modelini tercih edebilirsiniz.

kale kk lap 220
Kale KK Lap 200 Elektronik Şifreli Kasa İncelemek İçin Tıklayınız

Yale LCD Ekranlı Kasa Laptop Tipi Y-LTS0000

Yale markasının Laptop Tipi kasa modelli arasında bulunan Y-LTS0000 en uygun fiyatlı laptop kasasıdır. Kasa sadece elektronik şifre ile kullanılabilir veya sadece anahtar ile açılıp kapatılabilir. Zemininde ve duvar kısmında bulunan montaj delikler sayesinde yerine sabitlenebilmektedir. 4 adet 1.5v pil ile çalışan Y-LTS0000 ayrıca kolay kullanım sağlamaktadır.

 Y-LTS0000
Yale Laptop Tipi Kasa Y-LTS0000 İncelemek İçin Tıklayınız

2 Replies to “Kullanışlı Laptop Tipi Çelik Kasa Modelleri”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir