Site Loader

Kasa fiyatları, kasanın malzemesine, yangına karşı dayanıklılığına ve koruyucu özelliğine, hırsızlığa karşı caydırıcılık ve yine, yüksek koruma özelliğine göre değişmektedir. Örneğin, yangın sertifikalı kasalarda kasa içinde ekstra bir çelik katman bulunmakta ve bu çelik katman ısıya dayanıklılığı arttırmaktadır. Ayrıca, hırsızlığa karşı koruma özelliği olan çelik kasalarda, gizli menteşeler yardımıyla, caydırıcılık özelliği kazandırılabilmektedir.

Tüm bu özellikler kasa fiyatlarını değiştirebildiği gibi, kasanın boyutu, büyük küçük olması, ev tipi, ofis tipi ya da otel tipi olmak üzere farklı kullanım amaçlarına hizmet etmesi ve kasanın monte edileceği yere göre, duvar veya zemin tipi montaja uygun olması özelliklere göre fiyatlandırılmaktadır.

Çelik kasa alırken nelere dikkat edilmeli?

Özetle, Kasa fiyatları, kasanın kullanım alanı, kullanım amacı, yangın ve güvenlik sertifikasının olması ve elektronik şifreleme özelliğinin bulunması gibi niteliklere göre değişiklik göstermektedir.

  • Ev tipi kasalar: Valberg

Valberg marka ev tipi kasaların fiyatları, yangın ve güvenlik sertifikası bulundurma özelliği ve boyutuna göre 750.00TL ile 5.500.00TL arasında değişirken, ticari kasalarda 2,600,00TL’ye kadar fiyat seçeneği bulunabilmektedir.

VALBERG FRS 32 Çelik Kasa Fiyatı

  • Ev tipi kasalar: Kale kasa

Kale çelik kasa - kasa.com.trKale kasa marka kasa ise, yangın ve güvenlik sertifikası bulundurma özelliğinin yanı sıra, ofis ve ev kullanımında duvara veya zemine montaj seçeneklerinin olması gibi özelliklere ve boyutuna göre, 399,00TL ile 7,280,00TL arasında değişmektedir. Ticari amaçlı çelik kasa kullanımlarında 3,550,00TL ile 7,280,00TL arasında fiyat seçeneği bulunabilmektedir.

Kale Ev Tipi Çelik kasalar fiyatları

  • Ev tipi kasalar: Yale

Yale marka ev tipi kasalarda, kasanın boyutuna ve yangın sertifikası özelliği bulundurulmasına göre, 641,00TL ila 1,755,00TL arasında fiyat seçenekleri bulunmaktadır.

  • Ev tipi kasalar: Nato safe

Nato safe marka çelik kasalarda ise, ev tipi ve ticari kullanımlarda 1,300,00TL ile 5,500,00TL arasında fiyat seçenekleri bulunabilmektedir.

Ev tipi, ofis tipi, otel tipi, ticari amaçlı çelik kasalar ile yangın sertifikalı ve elektronik şifreli kasa çeşitleri ve zengin fiyat seçenekleri için www.kasa.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir