Site Loader
Kale Çelik Kasa

KKale marka olarak Türkiye’nin en eski ve en köklü firmaları arasında yer almakta olup birçok alanda hizmet sağlamaktadır. Kale kilit, pencere sistemleri, alarm gibi birçok alanda hizmet vermektedir. Kale çelik kasa olarak Türkiye pazarında en köklü ve geniş pazara sahip olup, ülkemizle beraber yurtdışında da birçok ülkeye ihracatını sağlayan ve pazar sahibi olan yerli markamızdır. Piyasa içerisinde hacim olarak ciddi payı bulunan kale, üretim açısından hem maliyet hem de satış yönünde ülke ekonomisine ciddi kazançlar sağlamaktadır.

Kale Çelik Kasa Üretim Süreci Nasıldır?

Kale çelik kasa üretim aşamasında Türkiye TS EN uygunluk belgesi standartlarına göre kasa üretimi sağlamaktadır. Üretim aşamasında farklı özellikler ve kilitleme sistemleriyle adından çokça bahsettiren her müşteri için özel üretim kasalar gibi hizmet veren bir firmadır. Her bütçeye ve ihtiyaca uygun olarak farklı boy ve ebatlarda kasalar tasarlanmaktadır.

Darbe ve hırsızlığa karşı dirençli olarak üretilen kasalar içeriğinde paslanmaz çelik kullanılarak son teknolojiyle üretilmiştir. Kale çelik kasalar, iç gövde sac kalınlığı, yangına dayanıklı yapısı, özel izoleli yapısı ile dış ısıyı içeri iletmeyen birçok özelliğiyle rakiplerinden ayrılmaktadır. Kasa iç kısmında kilitli özel bölümü bulunmakta olup, kilit sistemiyle de çokça dikkat çekmektedir.

Başlıca kilit sistemleri içerisinde anahtarlı, elektronik, parmak izli ve mekanik şifre özellikleri bulunmakta olup bunlarla beraber farklı ikili kombinasyonlarda kasalarda kilit sistemi olarak mevcuttur. Tüm kale çelik kasalar üretim olarak 5 yıl, elektronik olarak 2 yıl garantili şekilde pazarlanmaktadır. Kale üretimsel ve elektroniksel tüm problemlerde yerinde hizmetle müşterilerin memnuniyeti hedeflenmektedir.

Kale Çelik Kasaların Kullanım Alanları

Kullanım alanları açısından kale çelik kasa ürünler ev, ofis, ticari kuruluşlar, bankalar ve mağazaların kullanım amaçları doğrultusunda amacına uygun hizmet vermektedir. Bu model kasaların zemine montaj edilebilen,  duvar kısmından montaj edilebilen kasa modelleri bulunmaktadır. Kasalar farklı boy ve renk seçenekleri kullanım alanlarına uyum sağlamaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir