Site Loader
kale çelik kasa

Türkiye’nin önde gelen sanayi şirketlerinden biri olan Kale Kilit, Kale Çelik Kasa markasıyla çelik kasa imalatına da başlamıştır. Yılların getirdiği tecrübe, bilgi ve birikim ile kısa sürede çelik kasa sektöründe de önde gelen şirketlerden biri olmayı başarmıştır.

Teknolojiyi yakından takip eden şirket, geliştirdiği yeni çelik kasa modelleri ile 2020 yılında da pazarda öncü şirket olma konusunda iddialı görünüyor.

Piyasadaki ihtiyaçlar doğrultusunda ürettiği farklı ebat, iç derinlik ve ek güvenlik seçenekleri ile her ihtiyaca cevap vermeyi amaçlıyor.

Bu yazımızda Kale Kilit Firması’nın ürettiği Kale çelik kasa modelleri ve fiyatlarına yakından bakacağız. Firmanın çelik kasa portföyünü inceleyeceğiz.

kale çelik kasa

Kale Çelik Kasa Modelleri

Ticari Kasalar:

Firmanın ürün çeşitliliği bakımından en geniş yelpazeye sahip olduğu kasa çeşitlerinden biri ticari kasalar olarak dikkati çekmekte. Kendi markasını kullandığı üretim serisi olan KK serisinde çeşitli ebat ve özelliklerde şirketlerin her ihtiyacını karşılayacak kasa modelleri bulunuyor.

Kale çelik kasa modellerini boyut olarak küçükten büyüğe doğru sıraladığımızda; KK 400, KK 600, KK 800, KK 1000, KK 1200, KK 1500, KK 1750, KK 1758 ve KK 2000 modelleri ile şirketlere çeşitli seçim imkanları sunuyor.

Ev/Ofis Tipi Çelik Kasalar:

Hacim olarak küçük ve az sayıda saklayacak eşyası olanlar için tasarlanan ev tipi çelik kasalar, hem manuel hem de elektronik kilit sistemine sahip olarak tasarlanmış. Çeşitli ebatlarda üretilen ev tipi kasaların laptop koymak için de üretilen modelleri bulunuyor. Ayrıca farklı renk seçenekleri de mevcut.

Ev tipi Kale çelik kasa modellerine baktığımızda, ev tipi kasaların da bol çeşitten oluştuğunu görebiliyoruz.

Kale KK 300, KK 400, KK 450, KK 600, KD 60-60-110 (Laptop tipi çelik kasa modeli) KK EK 190 (Laptop tip – farklı renk seçenekli), KK EK 220 (Laptop tipi), KD 060-50-100 (Üstten kapaklı), KD 60-30-101( Dijital motorlu – laptop tip), KK EK 400, KK EK 550, KK EK 220 ve KALE 4001 (Otel tipi laptop) modelleri, Kale Kilit firmasının markası olan Kale Çelik Kasa’nın ev ve ofis tipi çelik kasa modelleridir.

Evrak Kasaları:

Ticari kasalar başlığı altında değindiğimiz KK serisinin 800 ve üstü olan modelleri evrak kasaları olarak da kullanılabilmektedir. Çok sayıda önemli evrağı olan şirketler için üretilmiştir.

Ankastre (Gömmeli) Kasa:

Kale çelik kasa, fazladan güvenlik isteyenler için duvara monte edilebilen, ankastre kasa olarak adlandırılan çelik kasa modelini KK 450 üretim kodu üretmektedir. KK 450 Ankastre (Gömmeli) çelik kasa, model olarak tektir. Anahtarlı ve elektronik şifreli olarak iki farklı seçeneği bulunmaktadır.

2020 Kale Çelik Kasa Fiyatları

Kale Kilit, %100 Türk sermayeli milli şirkettir. Üretimi Türkiye’de yapmaktadır. Fiyatlar üründen ürüne, modelden modele, boyuttan boyuta farklılık gösterebilir. Ancak İthal çelik kasalara kıyasla aynı kaliteye sahip ürünlerde en iyi fiyat seçeneği sunmaktadır. Bunu rahatlıkla 2020 Kale çelik kasa fiyatları için de söyleyebiliriz.

Not: Modellerin detaylı özelliklerini incelemek istediğiniz modelin üzerine tıklayarak alabilirsiniz. Kale çelik kasa fiyatları için “Teklif Al” butonunu tıklayarak teklif formu doldurabilir ya da 444 1 690 numaralı telefonu arayabilirsiniz. Whatsapp destek hattından da ürün ile ilgili detaylı bilgileri ve fiyatlarını alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir