Site Loader
kale çelik kapı fiyatları 2020

Kale çelik kapı fiyatları 2020 ve modellerini detaylı olarak sizlere bahsediyor ve dikkat edilmesi gereken konular hakkında sizleri bilgilendiriyor olacağız. Türkiye’nin en çok araştırılan ve tercih edilen çelik kapı markası olan Kale, müşterilerine her zaman en yüksek güvenliği sağlıyor. Deneyimli çalışanları, ileri yüksek teknoloji makineleri ile üretimlerini üst düzey güvenlikte sağlıyor. Satış sonrası ise hiç bir müşterisini mağdur etmemek adına 5 yıl yerinde garanti hizmeti sunuyor.

Kale Çelik Kapı Fiyatları 2020 Neye Göre Belirleniyor

Kale çelik kapı fiyatları 2020 değişkenlik göstermesinin nedeni kapı üzerinde arasında bulunan işçilik, motiften, aksesuarlarından veya kilit sisteminden dolayı oluşmaktadır. Kale çelik kapı müşteriler tarafından istedikleri gibi şekillendirilebilir kapıyı alan kişiler isterse modelin üzerinde bulunan mevcut kapı kolunu katalog içerisinde bulunan bir model ile değiştirebilirler. Kapı üzerinde bulunan standart kilitleme sistemini champion kilit sistemi ile değiştirerek kapılarını daha güvenli bir hale getirebilirler. Bir başka örnek vermek gerekirse ek ödeme yaparak kapı altlarına takılan süpürgelik sayesinde kapı arkasından daire içerisine toz girmesini engelleyebilir veya dış kısmından içeriye herhangi bir börtü böcek girmesini engelleyebilirsiniz.

kale çelik kapı modelleri

Kale Çelik Kapı Fiyatları ve Diğer Markalardan Ayıran Özellikler

  • Kale hazır kapı satışı yapmaz! Yerinize göre özel ölçü alarak üretim yapar. Bu sayede kapınızın etrafına herhangi bir dolgu malzemesi olmaz ve kapı tam yerine yerleştirilir, hırsızlar tarafından levye ile esnetilemez, açılamaz.
  • Üst paragrafta belirttiğimiz gibi kapınızı özelleştirebilir kale çelik kapı kataloğunda yer alan kapı kolu, süpürgelik gibi özelleştirmeler yapabilirsiniz.
  • Kapınızın iç ve dış kısmını kale renk kartelasından dilediğiniz rengi seçerek özelleştirebilirsiniz aynı zamanda kale çelik kapıların iç kısmı farklı bir motif, dış kısmı ise başka bir motif olarak tasarlanabilmektedir.
  • Kale çelik kapı sipariş almaya karar verdiğinizde model tarafınızca seçilir, ilgili bayi tarafından sipariş oluşturulur ve ödeme alınır. (Kale adına ödeme alınır) Kapınızın üretim süresi ortalama 35-45 gün sürecektir. Kapı üretim süreci dolduktan sonra kale tarafından aranarak montaj randevusu oluşturulur. Montaj yapacak ekip kalenin kendi ekibinden oluşmaktadır.

Sizlerde İstanbul bölgesinde ikametgah ediyorsanız 444 1 690 nolu telefondan hattından Kale yetkili satış bayisi olan ACR Kilitleme sistemleri ile görüşebilir çelik kapı satın alma işleminizi deneyimli temsilcilerimiz ile gerçekleştirebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir