Site Loader

İleri ve Yenilikçi Teknoloji ile Desteklenen Ev Tipi Çelik Kasaları

Evinizde değerli eşyalarınızı nasıl saklarsınız? Ya da seyahat ederken sizin için maddi ve manevi değeri olan resim, mücevher, altın ve ya para gibi yatırımlarınızın güvenliğini nasıl sağlarsınız? Güpegündüz soygunların artığı günümüzde değerli eşyalarınızı korumanın en güvenli yolu yangına ve hırsızlığa dayanıklı çelik kasa kullanmaktır. Ülkemizdeki insanların birçoğu özellikle evlerinde çelik para kasaları kullanmanın gereksiz olduğunu inanmaktadır. Ne zamanki bir hızsız eve girdiği vakit veya beklenmedik bir yangın çıktığında fotoğraflarınız, mücevher ve ya birikimleriniz bir anda yok olduğu zamana kadar. Ancak böyle bir durum başlarına geldiğinde yangına ve hırsızlığa dayanıklı çelik kasa‘nın gereklilik olduğunun farkına varılmaktadır. Yangına karşı uluslararası sertifikaya sahip çelik para kasaları ile hem birikimlerinizi hem de geleceğinize yapmış olduğunuz yatırımlarınızı güvence altına almak.

Yastık Altında Değil Kasada Saklayın!

Yastık altında sandıklarda veya yorganların içinde altın ve paranızı saklamayı bırakın. Sizin için en güvenlisi ileri ve yenilikçi teknolojiye sahip ev tipi kasa kullanmaya başlamaktır. Bunun için ilk önce hangi özelliklere sahip bir çelik kasa almak istediğinize karar vermelisiniz. Bunu için uygun bir bütçe oluşturmalısınız. Daha sonra ise temsilcisi olduğumuz Valberg, Kıratlı Kasa, Nato Safe, Yale ve Kale markalarından birisine karar vermelisiniz. Bu aşamada müşteri temsilcimiz ile irtibata geçerek gerekli bilgiyi alabilirsiniz.

En uygun kasa fiyatları için müşteri temsilcimizle görüşebilir ya da Kasa.com.tr resmi web sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir