Site Loader
kale çelik kasa

Ofis, banka ve evlerde ihtiyaç duyulan eşyalardan biri de kasalardır. Kasalar, farklı özelliklere sahip ürünlerdir. Piyasanın en çok kullanılan kasaları arasında Kale çelik kasa markası bulunmaktadır. Çelik kasalar, oldukça üstün özelliklere sahip ürünlerdir. Güvenli ve dayanıklı Kale marka çelik kasalar, uzun yıllar boyunca güvenli bir şekilde kullanılabilmektedir. Müşteri memnuniyeti dikkate alınarak üretilen kasalar güvenli ürünlerdir. Güvenliğe önem veren kişiler için oldukça önemli olan çelik kasalar, kalınlaştırılmış duvar özellikleriyle dikkat çekmektedir.

Kale marka çelik kasalarda TSE belgeleri bulunmaktadır. Çelik kasalar, yangına karşı dayanıklı ürünlerdir. Yangın durumunda kasanın içinde bulunan para ve çeşitli değerli eşyalara herhangi bir zarar gelmemektedir. İş yerlerinde ve evlerde kullanılan kasa tipleri farklılık göstermektedir. Çelik kasalar, farklı boyutlarda ve özelliklerde ürütülmektedir. Motorlu ve hafızalı çelik kasalar, gelişmiş teknolojiye sahip ürünler arasında bulunmaktadır. Kale markasının anahtarlı çelik kasaları bulunduğu gibi şifreli çelik kasaları da bulunmaktadır.

Kale Çelik Para Kasası

Kaliteli ve Güvenliği ile Kale Kasalar

Müşterilere özel olarak üretilen ve farklı modellerde olan birçok çelik kasa bulunmaktadır. Kale markasının çelik kasaları, üstün özellikleriyle dikkat çekmektedir. Çift kilit sisteminin kullanılmasıyla güvenliği artan çelik kasalar, dayanıklı ve sağlam ürünlerdir. Şifreli ve parmak izi sistemli çelik kasalar, dışarıdan gelen olumsuzluklara karşı üst düzey özelliklere sahiptir. Yüksek ağırlığa karşı da dayanıklı olan çelik kasaların boyutları farklılık göstermektedir.

Kasa markasının kale çelik kasa ürünleri 5 yıl garantili olarak sunulmaktadır. TSE ve güvenlik belgesi gibi belgelere sahip olan çelik kasalar, güvenliğe önem veren kişiler tarafından sıklıkla kullanılmaktadır. Kolay bir şekilde montaj edilen çelik kasalar, Kale markası tarafından özenli bir şekilde montaj edilmektedir. Çelik kasaların fiyatları farklılık göstermektedir. 14 yıllık tecrübemizle en kaliteli Kasa marka çelik kasaları sizlere sunuyoruz.

Kale Para Kasası Fiyatları

Kale markasının ürettiği ve müşterilere sunduğu çelik kasaların boyut ve kalınlıkları farklılık göstermektedir. Mekanizmaları da değişiklik gösteren çelik kasalar, üst düzey teknolojileriyle dikkat çekmektedir. Farklı model Kale marka çelik kasaların fiyatları değişmektedir. Kale çelik kasa ürünlerin fiyatlarını etkileyen faktörler arasında ağırlık, boyut ve mekanizma gibi konular bulunmaktadır. Kale markasının 15 yıllık bayisi olan firmamızdan markanın en kaliteli ürünlerini uygun fiyatlara alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir