Site Loader

Yanmayan Çelik Kasa ÇeşitleriÇelik Kasa denilince aklımıza ilk olarak hırsızlık olaylarına karşı koruma gelmektedir. Hırsızlığa karşı koruma kadar önemli olan bir diğer koruma ise yangına karşı korumadır. Değerli eşyalarınızı, evraklarınızı, paranızı herhangi bir yangın durumunda koruyabileceğiniz yanmayan çelik kasa çeşitlerini Türkiye’nin en dinamik kasa satış adresi olan kasa.com.tr adresinden güvenle satın alabilirsiniz.

Web sitemiz ACR Kilitleme Sistemleri güvencesi ile farklı model ve özelliklerdeki kasa çeşitlerini indirimli fiyatlara alabileceğiniz online satış sitesidir. Yangın sertifikalı olup Avrupa’nın en kaliteli markalarının ürünleridir. Kıymetli evrak ve eşyalarınızı yangın tehlikesine karşı korumak üzere özel olarak tasarlanmış kasa çeşitleridir. Bu kasalar kendi aralarında özelliklerine göre farklı çeşitlere ayrılmaktadır.

Yanmayan Çelik Kasa Özellikleri Nelerdir?

Modeller, yangına karşı özel koruma özelliği ile tasarlanmıştır. Kasalarımızda yangın sertifikası bulunmaktadır. Yangın anında içeri ısı girmesini önleyen çift bükümlü kapı özelliği vardır. Kasa gövdesinde bulunan beton dolgu sayesinde ısı geçirmezlik özelliği bulunur. Kasa modellerinde ısıya duyarlı conta sistemi bulunmaktadır. Yükseklik, genişlik ve ağırlık farklı kasa modellerinde farklı olmaktadır.

Yanmayan Çelik Kasa Çeşitleri

Web sitemiz üzerinden satın alacağınız kasalar ücretsiz kargo, ücretsiz montaj ve kurulum, hızlı teslimat, indirimli fiyat gibi avantajlarla sunulmaktadır. Yetkili bayi güvencesi ile bizimle güvenli bir alış veriş yapabilirsiniz. İndirimli ürün fırsatlarından yararlanarak çok uygun fiyatlara kasa çeşitlerini satın alabilirsiniz. Peşin fiyatına dokuz taksit ve kapıda ödeme avantajlarını web sitemizde bulabilirsiniz. Kasa ürünlerinde fazla modele ve Avrupa’nın en kaliteli markalarının ürünlerine ulaşabilirsiniz.

Yanmayan Çelik Kasa Fiyatları !

Online alışveriş mağazamızdan en kaliteli kasa modellerini en uygun fiyatlara satın alma şansına sahipsiniz. Site ziyaretçilerine özel indirim avantajları ve kolay ödeme seçenekleri ile tüm kasa çeşitlerinde çok uygun fiyatlara ulaşmanız mümkündür.

Online alışveriş mağazamızdan Avrupa’nın en iyi markalarının ürünlerini indirimli fiyatlarla satın almanız mümkündür. İndirimli ürünler, fırsatlar ve kampanyalardan yararlanmak için mağazamızı ziyaret edebilirsiniz. Ev tipi kasalar, ofis tipi kasalar, ticari kasalar ve otel kasası gibi farklı kasa çeşitlerinde yüzlerce seçenek arasından en uygun olanı seçerek güvenle satın alabilirsiniz.

Valberg Frs 67 Yangın Sertifikalı Kasa Özellikleri

Ölçüler Dış İç
Yükseklik 71cm 52,7cm
Genişlik 48cm 34,6cm
Derinlik 45cm 30,1cm
Ağırlık 86Kg
  • Değerli eşyalarınızı ve evraklarınızı yangın tehlikesinden korumak için tasarlanmıştır.
  • -1000 Derece ısıya karşı yaklaşık olarak 1 saat dayanmaktadır.
  • Kasanın gövdesi iki katmandan oluşmakta ve ısı geçirmez beton dolgusuna sahiptir.
  • Göve kısmında ısıya duyarlı conta sistemi yer almaktadır.
  • 6 Basamaktan oluşan elektronik tuşlu kilit sistemi mevcuttur.
  • Zemine monte edilebilir.
  • Herhangi bir sorun oluşabilmesi halinde 2 yıl garanti kapsamındadır.

kargo