Site Loader
Çelik Kasalar Neden Bu Kadar Önemli

Son zamanlarda ülkemizde suç oranı artmıştır. İşlenen suçların başında ise hırsızlık gelmektedir. Hırsızlığın artması evlerde paraların, değerli mücevherlerin saklanmasını zorlaştırmıştır. Nato Safe Çelik Kasa sayesinde artık evinizde veya ofisinizde maddi veya manevi değer taşıyan eşyalarınızı saklayabilirsiniz.

İnsanlar güvenlik amacıyla banka kasalarını sıkça kullanmaya başladı. Banka kasaları güvenlidir, ancak ulaşım ve maddi bir bütçe ayırma gereği sizleri sıkıntıya sokabilmektedir. Acil durumlarda kasaya ulaşma gibi bir şansınız olmayabilir. Bunun için evde kasa bulunması hem güvenlik oluşturacak hem de istediğiniz zaman eşyalarınıza ulaşmanızı sağlayacaktır. Evinizin büyüklüğüne uygun ve göze batmayan tasarımlarla sizlerin yanınızdayız.

Çelik Kasalar Hangi Malzemelerden Yapılır ?

Çelik kasalar dışarısında kalın bir çelik malzemesi ile kaplanmıştır. Asıl sağlamlığını veren madde ise betondur. Beton sayesinde kasalar yanmaya, ağır basınçlı darbelere karşı dayanıklı olmaktadır. Bu malzemelerin sağladığı yüksek ağırlık ise kasaların taşınarak çalınmasını önlemiştir. İki çelik kaplama arasına işlenen beton ayrıca hava koşullarının da kasa içerisine etki etmemesini sağlamaktadır. Evraklarınız herhangidir yangın esnasında yanmaktan korunacak ve depremlerde başına gelebilecek ağır darbelere karşı dayanacaktır.

Nato Safe Çelik Kasa kullanılan malzemelerin oranı konusunda değişkenlik göstermektedir. İstediğiniz güvenlik seviyesine karşı kasanın duvarları daha kalın olacak ve içerisindeki beton dolguyla beraber ağırlığı da artacaktır.

Ev ve İş Yeri İçin Kasalar

Kasa tasarımları boyut olarak farklılık göstermektedir. Ayrıca sadece şifreli kasalar, sadece anahtarlı kasalar olduğu gibi hem şifreli hem anahtarlı kasa tasarımlarım da mevcuttur. İşyeriniz veya evde kullanmak için kasa belirlediğiniz zaman ilk önce boyutunu düşünmelisiniz. İçerisinde saklayacağınız eşyalar veya para ne kadar yer kaplayacak evinizin hangi köşesinde duracak gibi soruların cevabını kendinize vermelisiniz. Bu cevaplardan sonra bizden destek alarak sizin için uygun kasayı bulmanızı sağlayabiliriz.

Kasa Konusunda Farkımız

Nato Safe Çelik Kasa sizin eşyalarınızı güvende tutacak yegâne dostunuz olacaktır. Bu kasa sayesinde hırsızlardan korkmanıza gerek kalkmayacak ve eşyalarınızı güvenle saklayacaksınız. Bu kasayı sizlere 14 yıllık tecrübemiz ve kalitemizle sunmaktayız. Montaj işleminden sonra sizlere garanti veriyoruz. Ayrıca eviniz için uygun ve istediğiniz güvenlik seviyesine sahip kasalarla yanınızdayız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir