Site Loader
küçük çelik kasa modelleri

Günümüzde insanlar yanında nakit para taşımasa da var olan varlıklarını koruma zorunluluğu bulunmaktadır. Çünkü özellikle kadınlar değerli takılardan vazgeçememektedir. Sırf takıların muhafazası için çelik kasaya ihtiyaç vardır. Çünkü hırsızlık hiç azalmayan suç türlerinden bir tanesidir. Ülkemizde yıl içinde binlerce insan hırsızlık gibi olumsuz bir durumla karşı karşıya kalmaktadır. Durum böyle olunca evlerde ve ofislerde önlem alma zorunlu hale gelmektedir. Küçük çelik kasa modelleri genellikle evlerde tercih edilmektedir. Bu kasalarda kıymetli evraklar, nakit para ve kıymetli takılar saklanmaktadır. Bu kasaların farklı türleri ve farklı modelleri bulunmaktadır. Bu sayede kişi kendi ihtiyacı ve zevkine göre seçim yapabilmektedir.

Küçük Çelik Kasa Çeşitleri

Çelik kasalar insanların ihtiyaçları doğrultusunda farklı özelliklerde üretilmektedir. Hem boyut olarak hem renk olarak çeşitlilik gösteren bu kasaların güvenlik duvarları da farklıdır. Bu ürünler kilit sistemleri yine farklılık göstermektedir. Özelliğine ve kilit sistemine göre küçük çelik kasa çeşitleri:

  • Elektronik tuşlu çelik kasa
  • Parmak izi ile çalışan çelik kasa
  • LCD ekranlı
  • Elektronik şifreli
  • Kollu orta boy
  • Laptop tipi çelik kasa
  • Gömme veya duvara montajlı çelik kasa
  • Motorlu çelik kasa
  • Portatif

Küçük Çelik Kasalar Ne Kadar Güvenli?

Bu kasalar güvenli olması nedeniyle çokça tercih edilmektedir. Küçük çelik kasa kilit dışında farklı bir etken ile açılmaya karşı dayanıklıdır. Aynı zamanda bu kasalar oksijen kaynağı ile kesilmeye dayanıklı olarak üretilmektedir. Diğer bir özelliği matkapla delinmeye karşı yüksek direnç göstermesidir. Aynı zamanda bu kasalar yangın sertifikalıdır. Çıkan yangın halinde kasanın içinde bulunan eşyalar zarar görmemektedir. Bu kasalar ortalama 40- 45 mm kalınlığında çelikten imal edilmektedir. Evde kullanılan çelik kasalarda elektronik ve mekanik yüksek güvenilirliğe sahip kilit sistemi kullanılmaktadır. Çelik kasa ile yüksek güvenilirlik kilit sisteminin birleşimi ile üretilen bu kasaları evin her yerinde muhafaza etmek mümkündür. Küçük çelik kasaları evin herhangi bir yerine monte ettirebilmek de mümkündür.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir