Kasa Güvenliğinde Umudun Adı: Yale Çelik Kasa

Kasa Güvenliğinde Umudun Adı: Yale Çelik Kasa

Umut her zaman hayatımızda olmalı.

Kasa, Güvenlik ve Umut, bu kelimeler arasında nasıl bir bağ olabilir? “Biz eskiden” diye söze başlayan büyüklerimiz aslında bu girizgâhla bizi yok olmaya yüz tutmuş manevi değerlerimiz için uyarıyorlarmış. Kuzunun kurda emanet edilebildiği, evin avlusunun ve dış kapısının Tanrı misafirleri için açık tutulduğu, çocukların komşu kadınlara emanet edilip alışverişe gidildiği o eski zamanlar artık hafızalarımızda hoş bir anıdan ibaret. İbaretti desek daha doğru olur. Yale çelik kasa, bizleri dünyanın artık güvenilmez olduğuna dair karamsar düşüncelerimizden kurtardı. Sunmuş olduğu ürün kalitesi ve güvenlik önemleri ile bize umut ışığı yaktı.

Alın teri döktüğünüz, emek vererek elde ettiğiniz para, atın, mücevher, sizin için anlam ve önemi olan maddi ve manevi tüm hazinelerinizi koruma sözünü vererek.  Karamsarlık, kaygı ve korku yerini şimdilerde Yale Çelik Kasa ile huzura, güvene ve umuda bıraktı. Peki, Yale Çelik bunu nasıl başardı? Yale Çelik kasa sahip olduğu ürün özellikleri ile bunu başardı.

Yale Çelik Kasayı rakiplerinden ayıran bu değerli özelliklerini şöyle sıralamak mümkün; öncelikle amacınız ve ihtiyacınız doğrultusunda müşteri temsilcisi ile yapacağınız görüşme sizin en uygun kasayı seçmenizi sağlanıyor. Kasa modelleri arasında; farklı ebat ve ağırlıklarda ekranlı kasa, kompakt tip, laptop tipi, ev tipi, ofis tipi motorlu sürgülü kasa ve güvenlik veya yangın sertifikalı kasalar mevcut.  Kasalarının güvenlik ve yangın sertifikalı olması marka ismine ve ürününe ne kadar güvendiğinin bir başka göstergesi. Yangına karşı sertifikalı kasalar, yaklaşık 1 saat süresince kasa içerisindeki evraklarınızı yanmaya karşı koruyabiliyor. Elektronik kilit sistemine sahip bu ürünün ister tek kullanımlık, isterseniz karmaşık olmak üzere 1 milyona yakın farklı kombinasyonlarda şifre seçeneğinin olması, size şifresini istediğiniz zaman değiştirebilme ve ayrıca şifreyi sessiz girebilme olanağı sağlıyor.

Bir başka ürünü olan ekranlı kasa ile yazdığınız şifreyi aynı zamanda görebilir, 100 bin civarında değişik şifre kombinasyonunu kullanabilirsiniz.  Her canlı gibi insan da güvende olduğunu hissetmek ister. Bunun için; özellikle bu çağda umudu ve Yale çelik güvencesini hayatımızdan eksik etmemek gerek.

Yorum yapın