Kasa Çeşitleri ve Şifreli Kasa Fiyatları 2019

Kasa Çeşitleri ve Şifreli Kasa Fiyatları 2019

Güvenlik hemen herkes için en önemli noktalar arasında yer alır. Huzurlu bir şekilde yaşamak ve kendini güvende hissetmek için farklı çözümler her zaman aranır. İşyerleri ve evlerde değerli evrakların, para ve mücevher gibi şeylerin en iyi şekilde saklanabilmesi için para kasaları kullanılır. Çelik kasa olarak da bilinen kasaların bu değerli şeylerin en iyi şekilde saklanması, ulaşımının zor olması gibi amaçları bulunmaktadır. Çelik kasaların çok farklı türleri bulunur. Ancak en çok tercih edilen modelleri şifreli olarak açılıp kilitlenebilen kasa türleridir. Şifreli kasa fiyatları 2019 kasanın özelliklerine ve üretildiği malzemelere göre değişiklik gösterir.

Şifreli Kasa Özellikleri ve Şifreli Kasa Fiyatları 2019

Şifreli kasa fiyatları 2019 için belirleyici olan en önemli konu kasanın çelikten üretilmiş olmasıdır. Sağlam çelik malzemeden üretilen kasalar beton gibi güçlü maddeler ile desteklenerek sağlam hale gelir. Bunların yanı sıra kasaların açılışında şifreli sistemler kullanılır. Şifre sistemi önceki dönemlerden farklı olarak elektronik sistem ile güvenlik sağlamaktadır. Kasaların şifreleri genellikle dört haneden başlayarak sekiz haneye kadar çıkabilmektedir. Kasa içerisinde bulunan kadife ve benzeri kaplamalar kasanın rahat şekilde kullanılabilmesini sağlar. Kasaların duvara monte edilerek kullanılması güvenlik adına daha önemli bir konu olarak görülür. Özellikle küçük boyutlu kasalar taşınabilir olduğundan mutlaka bir yere sabitlenerek kullanılmalıdır. Kasaların genelinde sabitleme için gerekli özellikler bulunur.

Şifreli Kasa Fiyatları 2019 Fiyatları Neye Göre Belirlenir?

Kasaların fiyatları, sahip olduğu güvenlik sistemleri ve diğer özelliklerine göre belirlenir. Şifreli kasa fiyatları 2019 fiyatları için kasalarda şifre özelliğine ek olarak farklı güvenlik sistemi bulunması da etkili olur. Anahtar, parmak izi, retina okuyucu gibi güvenlik özellikleri bulunan kasalar fiyat olarak daha yüksektir. Kasaların genişlikleri ve yükseklikleri de fiyatı etkileyici bir unsur olarak görülür. Ofislerde kullanılmak üzere tasarlanmış olan kasalar yüksek ve büyük olduğu için fiyat olarak daha yüksek olabilmektedir. Kasanın sac kalınlığı, beton desteğinin olması ve şifre sisteminin özellikleri kasanın fiyatını değiştirecek etkenlerdir. İhtiyaca uygun kasa türü belirlenerek uygun fiyat aralığında ürün satın alınabilir.