Ev Tipi Çelik Kasa Fiyatları ve Özellikleri

Ev tipi Kale kasa motorlu surgunlu

Evlerimizde bir miktar para, ziynet eşyası veya değerli kâğıtları saklamamız gerekebilir. Aile yadigârı eşyaları veya kimsenin görmesini istemediğiniz küçük eşyalarınız olabilir. Örneğin tabanca gibi kimsenin eline geçmemesi gereken bu eşyaları en güvenli şekilde saklayabileceğiniz tek yer çelik kasalar olacaktır. Ev tipi çelik kasa fiyatları uygun rakamları ve kullanışlı özellikleri ile bu tür saklanması gereken ürünlerinize … Devamını oku…Ev Tipi Çelik Kasa Fiyatları ve Özellikleri

Güvenlik Seviyesi Yüksek Ev Tipi Kasalar

Valberg Granit 3450 - Ev Tipi Çelik Kasa Modeli

Çelik kasalar her zaman için en yüksek güvenlik önlemlerini sunmaktadır. Evlerde veya iş yerlerinde kullanılan çelik kasalar sadece görünüm itibari ile birbirinden ayrılmaktadır. İş yerlerinde kullanılan çelik kasaların alacağı eşyalar daha yüklü olacağı için boyutları büyümekte ve farklı tasarımlarda karşımıza çıkmaktadır. Oysa evlerde kullanılan çelik kasalar daha küçük boyutlu değerli eşyalar için tasarlanmıştır. Bir miktar … Devamını oku…Güvenlik Seviyesi Yüksek Ev Tipi Kasalar

En Yüksek Güvenlik için Çelik Kasa Nereye Konulmalı?

Ev tipi Dolap içi Çelik Kasa

Bir çelik kasa için en iyi yer, evinizin ya da işyerinizin tasarımına bağlı olarak belirlenir. Ancak bu yazımızda alacağınız kasa için kasa belirlerken özellikle dikkate alınması gereken bazı hususlardan bahsetmek istiyoruz. Bir bakış açısına göre, yatak odası hırsızların uğrak noktası olmaktadır. Bu nedenle, ev tipi bir çelik kasası için yatak odası en ideal yer değildir. … Devamını oku…En Yüksek Güvenlik için Çelik Kasa Nereye Konulmalı?

Kasa Fiyatı Araştırırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Kasa fiyatları, kasanın malzemesine, yangına karşı dayanıklılığına ve koruyucu özelliğine, hırsızlığa karşı caydırıcılık ve yine, yüksek koruma özelliğine göre değişmektedir. Örneğin, yangın sertifikalı kasalarda kasa içinde ekstra bir çelik katman bulunmakta ve bu çelik katman ısıya dayanıklılığı arttırmaktadır. Ayrıca, hırsızlığa karşı koruma özelliği olan çelik kasalarda, gizli menteşeler yardımıyla, caydırıcılık özelliği kazandırılabilmektedir.

Tüm bu özellikler kasa fiyatlarını değiştirebildiği gibi, kasanın boyutu, büyük küçük olması, ev tipi, ofis tipi ya da otel tipi olmak üzere farklı kullanım amaçlarına hizmet etmesi ve kasanın monte edileceği yere göre, duvar veya zemin tipi montaja uygun olması özelliklere göre fiyatlandırılmaktadır.

Çelik kasa alırken nelere dikkat edilmeli?

Özetle, Kasa fiyatları, kasanın kullanım alanı, kullanım amacı, yangın ve güvenlik sertifikasının olması ve elektronik şifreleme özelliğinin bulunması gibi niteliklere göre değişiklik göstermektedir.

Devamını oku…Kasa Fiyatı Araştırırken Dikkat Edilmesi Gerekenler