Çeşitleriyle Kale Çelik Kasa Fiyatları

Çeşitleriyle Kale Çelik Kasa Fiyatları

Çelik kasalarda aranan bütün güvenlik ve dayanıklılık özelliklerine sahip Kale çelik kasalar evlerde, iş yerlerinde, otellerde, bankalarda emniyetle kullanılmaktadır. Kullanıldığı alana göre çeşitli ebatlara sahip olan Kale çelik kasa fiyatları çeşitlilik göstermektedir. Kasa, içine konulan evrakları, paraları, mücevherleri, tapuları ve her türlü değerli eşyaları muhafaza etmelidir. Bunun için uluslararası standartlarda test edilmiş olmalıdır.

TSE belgesi ve güvenlik sertifikasına sahip kasa çeşitleri;

  • Otel ve ev tipi: Genellikle iç derinliği 26 cm, ağırlığı 12 kg, iç yüksekliği 21,5 cm’dir. 1 ila 9 arasında şifre ile çalışır. Hafızalı, motorlu sisteme sahiptir. Servis garantili olup istenilen yere monte edilir.
  • İş yeri ve ofis tipi: Ortalama iç derinliği 6 ila 30 cm, ağırlığı 14 ila 25 kg arası, iç yüksekliği 35 ial 38,5 cm arasındadır. Motorlu, şifreli ve anahtarlı kilit sistemi vardır. Dış gövdesi 2 mm güçlendirilmiş çeliktir.
Kale çelik kasa fiyatları

Kurumlara Özel Kale Çelik Kasalar

TSE, ISO 9001 belgeli Kale çelik fiyatları ebatlarına göre değişmektedir. Bütün kasa çeşitlerinin hepsinde aynı güvenlik sistemleri kullanılmasına rağmen boyutları farklılaşmaktadır. Otel, ev, ofis tiplerine nazaran kurumlara özel olanlar daha büyük ebatlara sahiptir. Büyük şirketlere, bankalara ve fabrikalara özel olarak üretilen modellerin ağırlığı 300 kg ve üzerindedir.

İç derinliği 79 ile 179 cm arasında değişir. İçinde farklı ebatlarda raf seçeneği vardır. Darbelere, delmeye, hırsızlık olaylarına karşı dayanıklın olan kasalar yüksek derecedeki ateşe karşı korunaklıdır. Oksijenle kesme ve açmalara karşı dirençli olan kasalar güvenlik adına birçok belgeye sahiptir. Kopyalanması imkansız anahtarı, elektronik şifre sistemleri ile güvenlik maksimum seviyeye çıkarılmıştır.

Garantili Kale Çelik Kasalar

Çelik kasalar uzun yıllar kullanılacak ürünlerdir. Bundan dolayı alırken tercih, doğru üründen yana kullanılmalıdır. Kale çelik kasa fiyatları incelenirken garanti süresi dikkate alınmalıdır. Uzun yıllar arızasız hizmet veren ürünlerde yaşanabilecek teknik sorunlarda firma yetkilileri ilgilenmektedir. Kullanıcının istediği yere monte edilen kasalar acil durumlarda zarar görmeden sökülebilir.

Güvenliğin daha yüksek olması amacıyla duvara gömülen kasaların ise sökülüp çıkarılması oldukça zordur. Bundan dolayı monte etmeden önce yerini doğru belirlemekte fayda vardır. Hırsızlık veya diğer olumsuzluklardan hasar almaması için özel olarak imal edilmiş olan kasaların pil uyarısı, şifreleme imkanı, iç aydınlatma ve montaj delikleri özellikleri arasındadır.