Çelik Para Kasası Güvenli Mi?

Çelik Para Kasası Güvenli Mi?

Yenilenen kasa fiyatlarıyla birlikte özellikle hırsızlara karşı daha dayanıklı ve güvenli hale getiren ürünlerimiz için satın alma işlemleri gerçekleştirebilirsiniz. Çelik para kasası kalınlığı, boyutları, iç kısmının hacmi, yarı otomatik ve otomatik olma özelliklerine bağlı olarak farklı fiyatlara sahip oluyor. Üretici firmaların her biri Türk Standartları Enstitüsü tarafından belirlenmiş olan şartlara uygun ürünler hazırlıyor. Her biri güvenli olan, değerli eşyalarınızı ve paranızı saklayabileceğiniz çelik para kasaları için siparişlerinizi verebilirsiniz.

Para Kasası Modelleri ve Fiyatları

Para kasası için belirlenmiş olan özel boyutlar sayesinde siparişlerinizi üretimi hakkında detaylı bilgi verilen ürünler için verebilirsiniz. Çelik malzeme kullanılan her bir para kasası için kilitleme mekanizması, darbe anında motorlu sürgünün harekete geçmesini sağlıyor. Ürünün özelliğine bağlı olarak üç veya dört bölümden özel olarak kilitlenen kapak, şifre girilmediği taktirde hiçbir şekilde açılmıyor. Oksijen tüpünün kullanılması, balyozla veya matkapla hasar verilerek açılmaya çalışılması, para kasalarındaki teknik aksamın devreye girmesini sağlıyor.

Alarm bulunan kasalarda alarm çalarken, delici veya kesici aletlerle hasar verilen farklı tipteki kasalar ise hızlı bir şekilde kendini kilitliyor. Kapak başta olmak üzere, kasanın yanal alanlarından ve arka kısmından girilmesi mümkün olmuyor. Patlamaya, kesici aletlere, matkap ve balyoz gibi aletlere karşı dayanıklı olan ürünlerde siparişlerinizi verebilirsiniz. Çok daha uzun süre boyunca güvenlik yapısını koruyacak, hırsızlığa karşı en yüksek korumayı sağlayacak kasa türleri için başvuruda bulunabilirsiniz.

İndirimli Çelik Para Kasası Fiyatları

Firmamız tarafından tüm markaların değerli eşyaları koruyabileceğiniz şekilde özel olarak imal edilmiş kasalarının indirimli fiyatlarıyla siparişinizi verebilirsiniz. Türkiye’de çelik malzeme kullanılmış, beton katman bulunan, bubi tuzağı oluşturulmuş, otomatik kilitleme mekanizmasına sahip kasalar yoğun ilgi görüyor. Çelik para kasası için siparişlerinizi verirken öncelikle üretici firmaların kasa tiplerini inceleyebilirsiniz. Ev tipi veya ticari olarak kullanıma uygun durumda olan para kasasını değerlendirebilir, boyutlarını uygun bulduğunuz ürünlerimiz için siparişlerinizi verebilirsiniz. Sertifikası bulunan ürünlerimizi, hırsızlığa karşı korumalı ve yangına dayanıklı olan kasa türlerinde özel olarak satın alabilirsiniz.

Yorum yapın