Çelik Kasalarda Yale Kasa Farkı

Çelik Kasalarda Yale Kasa Farkı

Güvenliğin gittikçe artan önemi ile güvenliğin sağlanması açısından birçok ürünün üretilmesi ve satılmasına neden olmaktadır. Kişisel güvenlikten eşyaların güvenliğine kadar çok geniş ürün yelpazesinde ürünler bulunmaktadır.

Özellikle eşyaların güvenliğinin sağlanması açısından en fazla tercih edilen ve kullanılan ürünlerin başında çelik kasalar gelmektedir. Talebin bu kadar fazla olması da piyasada ürünlerin artmasına ve birçok firma ürünlerini daha iyi göstermek için çalışmakta ve ürün özelliklerini ön plana çıkartmaya çalışmasına neden olmaktadır.

Çelik kasa markaları içerisinde kullanıcısına sunduğu kolaylık, dayanıklılık ile dünya standartlarında üretilen Yale kasa modelleri ilk sırada yer almaktadır. Evlerde olduğu kadar işyerleri ve otellerde de çok sık şekilde tercih edilen bu marka kullanıma özel farklı boyut ve ağırlıkta olabilmektedir.

Yale Kasa Modellerinin Başarılı Özellikleri

Yale kasa modelleri genellikle 4 ile 13 kilogram arasında bir ağırlığa sahiptir. Genel olarak 17 ile 25 cm yüksekliğinde olan ev tipi Yale çelik kasalar kolaylıkla hem işyerleri hem de oteller için de kullanılmaktadır. Gerektiğinde monte edilen bu kasalar boyutlarının küçüklüğüne rağmen piyasada yer alan en güvenlikli ve dayanıklı kasa modelleri arasındadır.

Yale kasalar ihtiyaca özel 26 ile 40 cm yüklüğünde de olabilmektedir. Açılıp kapanması kolay olan bu ürünlerde 3 ya da 8 karakterli şifreler ile motor sürgüsü bulunmaktadır. Özellikle kullanıcılar tarafından bu kolay açılması ve kapanması özelliği sebebi ile de etkin kullanım sunar. Anahtar gereksiniminin olmaması acil ihtiyaç anında kasayı daha etkili hale getirir.

Kasalarda istenildiği takdirde kişiye özel şifreler yanında parmak izi sistemleri de konulabilinmektedir. Tamamen kişiye özel hale gelen bu kasaların üçüncü kişiler tarafından açılması veya kullanılması da engellenmiş olur. Şifrelerin üç kez hatalı girilmesi durumunda da kapının bloke olması da bu kasaları güvenli kılan ayrı bir özelliktir.

Çelik kasalar sadece değerli evraklarımız için değil bilgisayar gibi artık hayatımızda önemli bir yere sahip elektronik eşyalarınızı da saklamak için ideal yerlerdir. Hırsızlık yanında yangın gibi istenmeyen durumlarda da korunma sunan bu kasalara kasa.com.tr sitemizden rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

Çelik kasada Güvenilir ve Doğru Adres

Çelik kasa taleplerinin artması pek çok çelik kasa firmasının ortaya çıkmasına neden olmuştur. Düşük kaliteli ürünler ile kullanıcıları mağdur eden bu firmalardan sakınmak önemlidir.

Kasa.com.tr olarak siz değerli müşterilerimizin en efektif ve en doğru şekilde kasa sahibi olması için geniş ürün yelpazemiz ile hizmetinizdeyiz. Çelik kasa denilince akla ilk gelen Yale markası modelleri seçeneklerimiz de bulunmaktadır.

Uygun ödeme koşulları ile Yale kasa modelleri seçeneklerimizi görmenizi tavsiye ederiz. Dünya standartlarında üretilen kasa modellerimiz firmamızın güvencesi altındadır. Online mağazamız yanı sıra İstanbul Anadolu yakasında yer alan iki mağazamız ile sizlere en kaliteli çelik kasa ürünleri sunmanın gururunu yaşamaktayız.

Yorum yapın