Çelik Kale Kasa Güvenli Mi?

Çelik Kale Kasa Güvenli Mi?

Siparişlerinizi indirimli fiyatlarıyla verebileceğiniz ürünlerimizden olan Kale kasa modelleri, onlarca farklı türüyle kullanıma uygun durumdadır. Evlerde ve iş yerlerinde tercih edilen güvenli modeller arasında Kale markasının özel kasa modelleri de bulunuyor. Çelik kasaların katmanları arasında kesici, delici ve küt cisimler kullanılarak hasar almasına yol açacak şekilde bir işlemde harekete geçen tuzaklar bulunuyor. Bu nedenle kasaya hasar verilmesi, açılması için yeterli değildir. Şifrenin bilinmemesi durumunda Kale markasının kasalarının kapak veya diğer bölümlerden açılması mümkün olmayacaktır.

Ev Tipi Kale Kasa Modelleri

Ev tipi çelik kasa yapılarına uygun bir şekilde siparişlerinizi sadece 26 cm derinliğe, 21 cm yüksekliğe sahip olan çelik kasalar için vermeniz gerekmiyor. Evlerde artık özellikle 79 ila 179 cm arasında değişiklik gösteren genişliği bulunan kasalara da ilgi gösteriyor. Çelik Kale kasa güvenli olması amacıyla belirlenen materyalleri ve kilitleme sistemi, otomatik bir şekilde çalışıyor. Herhangi bir darbe gelmesi, sıcağa maruz kalması durumunda direkt olarak kasanın teknik tasarımı nedeniyle miller harekete geçiyor, kapak tamamen kapalı duruma geliyor. Montajı yapılmış olan kasanın yerinden sökülmesi mümkün olmadığı gibi, özel mekanizması nedeniyle hasar verilerek açılması da mümkün olmuyor.

Yeni Kale Çelik Kasa Fiyatları

Türkiye’nin dört bir yanına dağıtımı gerçekleştirilen yeni model Kale kasa çeşitleri için siparişlerinizi özel fiyatlarla verebilirsiniz. Firmamız aracılığıyla indirimli fiyatlarla satın alabileceğiniz kasa yapıları 10 kilogramdan başlayarak, 300 kilogram ve üzerindeki ağırlıklara kadar değişiklik gösteriyor. Ayrıca boyutları laptop tipi, küçük kasa, orta boy veya büyük olma özelliklerine bağlı olarak farklı şekilde belirlenmiştir. Katmanların yapısı, iç ve dış katman arasında kullanılan materyaller sayesinde kasaların çok daha güvenli olması sağlanıyor.

Balyoz, balta, matkap gibi araçlar kullanılarak yapılacak olan delme ve hasar verme işlemlerinde ürünlerin güvenlik sorunu yaşatmayan özellikleri oluşturulmuştur. Her bir Kale çelik kasa için siparişlerinizi özel olarak belirlenmiş fiyatları aracılığıyla verebilirsiniz. Hırsızlığa karşı dayanıklı, yangına karşı dayanıklı olan ürünleri indirimli fiyatlarıyla, firmamızın güvencesiyle, iki yıl garanti imkanıyla satın alabilirsiniz.

Yorum yapın