Kale Çelik Kasa Modelleri En Kolay Nereden Alınır? - Blog | Kasa.com.tr

Kale Çelik Kasa Modelleri En Kolay Nereden Alınır?

Eskiden bankalar, oteller ve işyerlerinde kullanılan çelik kasalar artık günlük hayatın içerisine girerek evlerde standart bir eşya haline gelmiştir. Çelik kasalar çok sık alınmayan ve uzun ömürlü olması istenen ürünler arasındadır. Bu sebeple de alınırken çok sık araştırılan ve incelenen ürünler arasındadır.

Çelik kasa denildiği zaman akla ilk olarak kilit ve kapı sistemleri ile tanınan Kale markası gelmektedir. Kaliteli kilit sistemleri ile tanınan ve güvenlik açısından kendini kanıtlamış Kale markası çelik kasalarda da aynı güveni müşterilerine sağlamaktadır.

Güvenilir bir marka olan Kale’nin ürünlerinden bir çelik kasa almak istiyorsanız mutlaka kasa.com.tr internet adresimize uğramanızı tavsiye ederiz. Kale kasa nerden alınır sorusunun en iyi cevabını bizde bulacaksınız. Uygun fiyatlar ve ödeme koşulları ile ihtiyacınız olan bir kale çelik kasayı stok sorunu yaşamadan mağazalarımızdan alabilirsiniz.

Kale Çelik Kasa Modelleri Özellikleri

Kale çelik kasalar günümüzde en sık tercih edilen kasa markaları arasındadır. Yangına dayanıklı, üst derece güvenlikli ve sertifikalı olan bu ürünler kullanıcılarını memnun etmektedir.

Kale çelik kasaların birçok değişik modeli bulunmaktadır. 12 Kg’dan 300 Kg’a kadar değişen ağırlıkta ihtiyaca özel ürünleri bulunmaktadır. Evler ve oteller için tasarlanan küçük ebattaki kasaların ağırlığı ortalama 12 Kg civarındadır. İki yıl garantili olan bu ürünlerin montajlarını da çok kolaydır. İç derinlikleri ortalama 26 cm ve iç yüksekliği de 21,5 cm civarındadır. Hem motorlu hem de hafızalı olan sistemler açılan bu kasalarda 1 ile 9 arasında şifre seçeneği tercihi bulunuyor.

Bu modellerden daha büyük olanlar ise ortalama 14 ve 24 kg ağırlığı civarındadır. Bu modeller büyüklük ve ağırlıkları sebebi ile ofisler için tercih edilmektedir. Garantili ve sertifikalı da olan bu ürünlerin iç yüksekliği 6 ile 30 cm arasındadır. İç genişlik ise 31 ile 34 cm arasında değişmekte olup iç yükseklik 35 ile 38,5 cm arasındadır. Dış gövdesinin kalınlığı ise 2 mm kalınlığında olup hem anahtarlı hem de şifreli sistemler ile açılabilmektedir.

İsteğe ve ihtiyaca göre Kale çelik kasa modelleri 300 kg ile üzerindeki ağırlıkta da olabilmektedir. Bu modellerin ortalama iç genişliği 79 ile 179 cm arasında değişmektedir. İç genişlikleri ise ortalama 44 ile 79 cm arasında olup iç genişlikleri ise 34 ile 140 cm arasında seçenekleri vardır. Bu kadar çok alternatifi olan kale kasa nerden alınır diye düşünüyor iseniz sizleri kasa.com.tr adresimize bekleriz.

Kale çelik kasların çelik aksamları 5 yıl garantili olup elektronik aksamları ise 2 yıl garantilidir. Birçok garanti belgesine sahip olan bu kasalar darbeye, hırsızlığa veya oksijen ile kesilmelere karşı dayanıklıdır.

En Uygun Fiyatlı Kale Kasa Nereden Alınır

Türkiye’nin ilk ve en büyük online kasa satış mağazamız olan kasa.com.tr de ihtiyacınıza uygun çok geniş bir ürün seçeneklerini rahatlıkla bulabilirsiniz. Sürekli yaptığımız indirim ve kampanyalar ile de evinizdeki veya işyerinizdeki güvenliği bütçenizi sarsmadan sağlayabilirsiniz.

Kale kasa nerden alınır, diye düşünmeyin mağazalarımızı ziyaret edin. Kale kasa çeşitlerinde stok sorunu yaşamadan alışveriş imkânı sunan mağazalarımızda uzman ekiplerimiz size destek vermektedir. Çelik kasa ile ilgili aklınıza takılan her soru ve sorun için çözüm noktası olan mağazalarımız her zaman yanınızdadır.

Kurulduğumuz günden bu güne en iyi ve kaliteli ürünleri en uygun fiyat güvencesi ile satma prensibi ile çalışıyoruz. Müşterilerimizin memnuniyeti ve değerli varlıklarının güvenli olarak saklanması bizim ana hedefimizdir.

 

Yorum yapın