Değerli Eşyaları Saklamanın En Güvenli Yolu - Blog | Kasa.com.tr

Değerli Eşyaları Saklamanın En Güvenli Yolu

Günümüzde değerli evrak veya eşyaların bankalar kadar ofis veya evlerde de bulunan çelik kasalarda saklama tercihi de artmaya başlamıştır. Bankaların kasalarına her istenildiği zaman ulaşım sağlanamaması bu talebin artmasındaki en önemli sebeplerden biridir.

Gelişen teknoloji ile de kasalar da farklı niteliklerde ve farklı ihtiyaçlara göre üretilmeye başlanmıştır. Güvenlik sistemlerinden üretim sistemlerine kadar gittikçe daha güvenli ve kaliteli kasalar piyasada yerlerini almıştır.

Kasa.com.tr olarak güvenliğin ve kalitenin en önemli olduğu bu ürünlerde her zaman en iyi ürünleri sunmanın gururu ile çalışmaktayız. İstanbul Anadolu yakasında yer alan iki mağazamız yanı sıra online satış mağazalarımızda yer alan geniş ürün yelpazesi ile hizmet veriyoruz. Her türlü kale çelik kasa modelleri seçenekleri ile ihtiyaçlarınızı kolaylıkla bizimle karşılayabilirsiz.

Çelik Kasa Modelleri Çeşitleri

Çelik kasa modelleri genel olarak kullanım yerlerine göre çeşitlenmektedir. Bunlar ev tipi, ofis tipi, ticari tip, otel kasaları veya evrak kasaları şeklinde olabilmektedir.

Bu tarz kasalar ihtiyaca göre farklı boyutlarda olabilmektedir. Saklanma veya bulundurulma yerine göre boyut önem kazanmaktadır. Ev tipi kasalarda küçük dolap içine giren kasalar önem kazanırken ofis tipi kasalarda büyüklük önemli olacaktır. Otellerde veya evlerde kullanılan çelik kasalar ortalama 12 Kg civarında olabilmektedir. Genellikle küçük kasalardan tercih edilmekte olup derinliği 26 cm, iç yüksekliği ise 21,5 cm civarında olmaktadır. Ofislerde kullanılan kasalarda ise ortalama ağırlık 14 Kg’dan 25 Kg’a kadar değişmektedir. Ev kasalarına göre daha geniş olan bu kasalarda ortalama 38 cm’lik bir iç yükseklik ile 34 cm’lik bir iç genişlik olabilmektedir. Çelik kasarlın ağırlıkları 300 Kg’a kadar çıkabilmektedir.

Çelik kasa modellerinde diğer bir ayrım ise içerisinde saklanacak değerli eşyaların niteliğidir. Çünkü saklanacak değerli eşyanın kâğıt olması veya bilgi güvenliğine yönelik bir eşya olması kasanın özelliklerinin farklılaşmasına neden olacaktır. Tüm kasalar güvenlik, yangın gibi faktörlere göre uygun standartlarda üretilmektedir. Hırsızlıklara, darbelere veya oksijenli kesip açılmalara karşı dayanıklılık bu kasaların özellikleri arasındadır.

Piyasalarda bulunan en kaliteli kasa çeşitlerinden biri olan kale çelik kasa modelleri kullanıcısına iki yıl da garanti sunmaktadır. Hem çelik aksamı hem de elektronik aksamı açısından garantili olan bu ürünler birçok sertifikaya da sahiptir.

Her İhtiyaca Özel Çelik Kasalar Güvenli Firma Seçeneğiyle

Kasa.com.tr olarak siz değerli müşterilerimizin her türlü ihtiyacına özel kasa modelleri ile mağazalarımızda olsun online satış sitemizde olsun geniş ürün yelpazesi ile hizmet vermekteyiz. Piyasanın en kaliteli kasa modelleri arasında olan kale çelik kasa modelleri seçeneklerimizi uygun fiyatlar ile bizde rahatlıkla bulabilirsiniz.

Dünya standartlarında üretilen ürünlerimiz hem çelik hem de elektronik aksamları açısından garantimiz altındadır. Yetkili satıcılar tarafından kurulan bu ürünlerimiz sizin güvenli kullanımız düşünülerek tasarlanmıştır.

Yorum yapın