Evinizde Sandığınız Kadar Güvende Misiniz? - Blog | Kasa.com.tr

Evinizde Sandığınız Kadar Güvende Misiniz?

Site içinden yeni inşa bir daire alıyorsunuz. Site güvenliğiniz var. Sitenin her yerinde güvenlik kamerası bulunuyor. Bina zillerinde kamera bulunuyor, tanınmayan kimse içeri alınmıyor. Ev kapıları yeni teknoloji ile üretilmiş, farklı yöne dönen 6-7 tane kilit bulunuyor. Ama ne olursa olsun hırsızlar evinize girmenin bir yolunu illa ki bulunuyor. Eğer ev tipi kasa sahibi değilseniz de, güvende olduğunuzu düşünüp yatak odanızdaki komodinin üst çekmecesinde tuttuğunuz altınlarınızı alarak kaçıyor.

Bu kesinlikle hayali bir senaryo değil. Maalesef ülkemizde her gün yaşanılan adi hırsızlık olaylarından yalnızca bir örnek. Siz ne kadar önlem alırsanız alın, hırsızlar da evinize girmek için bir yol illa ki buluyor. Aslında burada önemli olan hırsızın eve girdikten sonra neler alıp alamadığı. Bu sebeple uzmanlar artık, çelik kapıların yanında çelik kasaları da öneriyorlar.

Şunu kabul edelim, herkesin evinde bankaya yatırmadığı, kötü zamanlar için kenarda dursun diye sakladığı belirli bir miktar para mevcut. Bu parayı bankaya yatırmak yerine el altında tutarak, acil duruma derhal müdahale edebilmek herkesin hoşuna gider. Fakat bu parayı el altında tutarken, güvende olmasını sağlamak da gerekiyor. Aksi taktirde kötü günler için sakladığınız para, çalındığı zaman en kötü günlerinizin sebebi olabiliyor.

Evinize Güvenli Bir Kasa Alarak Güvende Kalın

Her dakika ev kapınızın önünde duran bir güvenlik görevlisi bulunmuyorsa, ev tipi kasa almanızı tavsiye ediyoruz. Güvenliğin son derece önemli olduğu ve bir o kadar da ulaşılmaz göründüğü günümüzde, hiç değilse ziynet eşyalarınızın güvende kalmasını istediğinizi biliyoruz. Dolayısıyla sitemizde bulabileceğiniz çelik kasalar arasında ev tipi kullanıma en uygun ve en güvenli kasayı sunuyoruz: Kale KK 600 Çelik Kasa.

Kale’nin güvenlik konusunda çığır açan bu kasasının özelliklerini şöyle sıralayabiliriz:

  • 60 x 50 x 45 cm dış, 47 x 36 x 30 cm iç ölçüleri. 237 kg toplam ağırlık.
  • 9 numara dayanıklılık derecesi.
  • Kasa duvarlarında koruyucu olarak C/30 sınıfı beton katman.
  • 90 mm kapak kalınlığı.
  • 3 yönde kapanan 3 adet 25mm sürgü.
  • Kadife kaplı iç tasarım.
  • TSE uygunluk ve ISO kalite belgeleri.
  • Çelik aksamına 5, elektronik ekipmanına 2 yıl Kale garantisi.

Değerli Eşyalarınız Güvendeyken Daha Mutlu Olacaksınız

Şu anda piyasadaki ev tipi kasa muadillerinin bir adım önünde olarak görünen Kale KK 600 çelik kasa, tüm ziynet eşyalarınızı ve değerli evrakalrınızı güvenle saklamanızı sağlayacak. Bu sayede evinizde kendinizi daha güvende hissedecek ve hayatınıza kafanızda soru işaretleri kalmadan devam edeceksiniz. Hemen anasayfamıza girerek Kale KK 600 için bizimle iletişime geçebilir, evinizi daha güvenli bir hale getirmek adına ilk adımı atabilirsiniz.

Yorum yapın