Açılmayan Kasa Yaptıklarını Duydunuz Mu? - Blog | Kasa.com.tr
Kullandığınız Çelik Kasa Sizce güvenli mi

Açılmayan Kasa Yaptıklarını Duydunuz Mu?

Kasaların asıl işlevinin açılmamak olduğunun farkındayız. Ama bu gibi problemlerin üzerinden gelmek de hırsızların bir nevi mesleği. Kasaları açabilmek adına her gün yepyeni teknikler geliştiriyorlar. Bu tekniklere yetişmeye çalışan kasa üretim şirketleri de, yeni teknolojilerle hırsızların hep bir adım önünde olmayı başarıyorlar. Özellikle Kale bu konuda son derece başarılı. Hepimizin aşina olduğu firma yüzünden, kale kasa nasıl açılır şeklinde internet araması yapan kaç insanın olduğunu biliyor musunuz?

Kale markasını hepimiz yakından tanıyoruz. Kilit teknolojileri denildiği zaman ülkemizde akıllara gelen ilk firma kendileri. Biz de bu güzide firmamızın ürettiği ürünleri satarken bir an bile tereddüt etmiyoruz. Çünkü Kale, kilitler ve kasa sistemleri konusunda Avrupa ve Dünya standartlarını çoktan yakaladı. Hatta şimdiki geliştirmeleri, bu standartların üzerine çıkmak üzere planlıyorlar.

Hemen her türde ve her boyutta kasa üretimi yapan kale, her tür kullanıcıyı hesaba katıyor. Bireysel kullanıcılar için ürettiği ev tipi kasalarda kullanım kolaylığı ve duvarın içine gömülebilme seçeneğini göz önünde tutuyor. Şirketler için ise ağır, yere ve duvara sabitlenebilen, çok hazneli, ayrı dosya koyma yeri ve acil durumlarda direkt polis ile irtibata geçebilen kasalar tasarlıyor. Şu an konumunda o kadar tecrübe kazandı ki, Kale imzalı kasaları şifresini bilmeden açabilmek imkansız bir hal aldı diyebiliriz.

Kale Kasa Tasarımları Güvenlik Önlemleriyle Dikkat Çekiyor

Kale, kasalarında güvenliği ve kullanım kolaylığını ön plana çıkaran bir firma. Kale kasa nasıl açılır diye sağı solu araştıran hırsızların olmasının sebebi de bu. Güvenli kasalar üretmeyi planlıyor ve bunda başarılı oluyorlar. Kasa tasarımları hakkında örnek vermek için Kale KK 450 duvar kasası modelini ele alalım:

  • 45 x 38 x 12 cm dış, 35 x 31 x 6 cm iç boyutlar. Ağırlığı 16 kg.
  • Dış gövde 2 mm sac kalınığı. Kapak 5 mm sac kalınlığı.
  • Dışarıdan müdahaleye kapalı gizli menteşe sistemi.
  • 3 ayrı yönde kilitlenen 4 adet kilit.
  • Kadife kaplı kasa içi.
  • TSE uygunluk belgesi.
  • Çelik aksamına 5, elektronik ekipmanlarına 2 yıl Kale garantisi.

Evinize ve İşyerinize Güvenle Alabileceğiniz Kasalar

Son derece ortalama bir kasa olan ve duvara monte edilen Kale KK 40 duvar kasası’nın dahi yukarıdaki gibi üstün güvenlik önlemleri bulunuyor. Bu bile Kale kasaların ne denli güvenilir olduğunun ve kişisel eşyalarınızı emniyet altında tutacağının garantisi.

Kale kasa nasıl açılır diye kara kara düşünen hırsızlardan korunabilmek, paranızı ve özel eşyalarınızı güvende tutmak için Kale kasaları tercih edebilirsiniz. Yale, Valberg, Nato Safe gibi dünyaca ünlü markaların kasalarının da bulunduğu anasayfamızdan bütçenize uygun kasayı bulabilir ve ücretsiz kargo fırsatıyla satın alabilirsiniz.

Yorum yapın