2018 Yılında Güven Vaat Eden Çelik Kasa Ürünleri ve İncelemeleri

Kişisel Eşyalarınızın Güvenliğini Nasıl Sağlıyorsunuz?

Çok değil, bundan 20 sene önce insanların çoğu paralarını evlerinde saklıyordu. Uzun uğraşlar sonunda bankaya para yatırmaya ikna olsalar da, ziynet eşyalarını saklamayı tercih ettiler. Yalnızca ziynet eşyaları da değil, çeyrek, yarım ve tam altınlar da evlerde, kuytu köşelerde saklanıyor. Sonra ne mi oluyor? Bir hırsız geliyor, evi alt üst edip insanların değer verdikleri her şeyi götürüyor…

Hırsız abla

Güvenliğinizi sağlamak için neden çelik kasa kullanmıyorsunuz?

İnsan banka ile uğraşmamak için elinin altında bir miktar para bulunmasını istiyor, burası kesin. Bu sebepler bir miktar para her zaman evde bulunduruluyor. Çorap çekmecesindeki bir çorabın içinde, kullanılmayan baca deliğinde, mutfaktaki bir tencerenin içinde saklanan bu paralar, özür dileyerek söylüyoruz, hiç de güvende değiller. Eğer siz onu saklamayı düşünebildiyseniz, arayan da nerede olduğunu rahatça bulabilir.

Güvenlik Yalnızca Hırsızlara Karşı Sağlanmaz

Kişisel eşyalarınızın güvenliğini tek tehdit eden hırsızlar da değil. Yangın ve su baskını da insanların paralarının kullanılamaz hale gelmesine, değerli evraklarının yanıp kül olmasına sebep oluyor. Veya çocuklarınız ulaşamasın diye elbise dolabının üstüne koyduğunuz silahınız, bir şekilde çocuğunuzun eline geçebiliyor.

İş yerinde meraklı gözlerden uzak tutmanız gereken önemli bir evrakı, önemsiz iki dosya kağıdının arasına yerleştirmek mi daha güvenli, yoksa güvenli şekilde şifrelenmiş, hırsızlığa, yangına ve su baskınına karşı dayanıklı bir çelik kasa içinde mi?

Doğru Çelik Kasayı Alarak Aklınızı Diğer İşlere Odaklayın

Tüm bu zararların farkında olarak bir çelik kasa almak istediğinizi varsayıyoruz. Ama hangi marka, hangi model kasaya bir türlü karar veremiyorsunuz. Peki Kasa.com olarak 2018 yılında çıkan en güvenlikli 5 kasayı size tanıtalım desek?

  1. Nato Safe NSH 100 Çelik Kasa: 100 – 65 – 60 cm dış gövde, 75 – 50 – 40 cm iç ölçüleri ve 600 kilo ağırlığı ile iş yeri ve ev kullanımı için üretilmiş bir ürün. Açık krem veya metalik renk seçenekleri ile satışa sunuluyor. Darbe, kesme, delme ve patlatma girişimine karşı Herkül koruma sistemi ile koruma sağlıyor. 9 adet masis tip perdeli anahtar ve 6 basamaklı eketronik kilit ile sizden başka kimsenin açamayacağı bu kasa, yangına ve oksijen kaynağı ateşine karşı üst seviye dayanıklı.
  2. Valberg Bastion M 50 Elektronik Çelik Kasa: 50-51-51 cm dış gövde, 41 – 42 – 37,3 cm iç ölçüleri ve 210 kg ağırlığı ile ev tipi, tek gözlü bir kasa. Hırsız dayanım derecesi Grade II olarak sertifikalandırılmış bu ürün, kesilme ve delinmeye karşı yüksek dirençli olmasıyla ses getirdi. Oksijen ve pançla kesilemedeği için hırsızların değerli eşyalarınıza ulaşmasının önüne geçiyor.
  3. Nato Safe NS 100 Çelik Kasa: 100 – 55 – 50 cm dış gövde, 90 – 44 – 29 cm iç ölçüleri ve 450 kg ağırlığı ile ev ve iş yeri tipi para kasası. NSH 100 modeli gibi Herkül sistemi ile korunan bu kasa, dışarıdan yapılacak her türlü müdahaleye karşı sürekli tetikte bulunuyor. Kimyasal dübel ile yere monte edildiğinde 1350 kg güçle tutanan bu kasa, yangına karşı da yüksek seviyede dayanıklı.
  4. Yale YFM 520 Çelik Kasa: 52 – 40,5 – 47 cm dış gövde, 40 – 30 – 31 cm iç ölçüleri ve 53 kg ağırlığı ile çift bölmeli ev tipi kasa. Dokunmatik ekranda 12 haneye kadar şifre ayalanabilen bu kasa, değerli evrakları 1 saate kadar yangına karşı koruyabiliyor. Yere sabitlenebilme özelliği ve 18 mm kuvvetlendirilmiş çelik takviyeli menteşe sistemi ile ekstra güvenlikli bir ürün.
  5. Kale KK 600 Çelik Kasa: 60 – 50 – 45 cm dış gövde, 47 – 36 – 30 cm iç ölçüleri ve 237 kg ağırlığı ile 3 bölmeli ticari kasa. Anahtarlı, elektronik şifreli, mekanik şifreli ve parmak izi şifreli modelleri bulunan kasada, dışarıdan müdahale edilemeyen gizli menteşe bulunuyor. TSE uygunluk belgesine sahip kasa yangına, darbelere ve oksijene son derece dirençli olmasıyla dikkat çekiyor.

Doğru Kasayı Almak için Gecikmeyin!

Bu 5 kasayı piyasa fiyatlarının altında temin etmek ve diğer hırsızlara karşı çelik kasa modellerine göz atmak için ana sayfamıza bakabilirsiniz. Kasa.com.tr adresimiz ile güvenli alışveriş imkanı sunmaktayız.

Yorum yapın