Küçük şifreli çelik kasa modelleri ve en uygun fiyatlarıyla.

Şifreli Çelik Kasayı Açmak Anca Filmlerde Olur

Çelik kasalar hem evlerde hem de iş yerlerinde değerli eşyalar için adeta kalkan görevi görmekte ve dışardan gelebilecek olan tüm tehlikeler için koruma sağlamaktadır. Şifreli çelik kasa çeşitleri ev tipi kasaları ve iş yeri kasaları olarak iki farklı tasarımda üretilmektedir. Ev için tercih edilen çelik kasalar daha küçük boyutlarda olurken iş yerlerinde daha büyük boyutlu ve iç hacmi daha geniş olan kasalar tercih edilmektedir. Her türlü çelik kasanın şifreleme ve kilitleme sistemleri ise aynı olmaktadır.

Şifreli çelik kasalarda güvenlik maksimum seviyelere çıkmaktadır. Bu kasaların dışarıdan bir müdahale ile açılması imkânsızdır. Üretici firma ürünleri satışa çıkarmadan önce başlarına gelebilecek tüm durumlara yönelik testler yapmaktadır. Bu testleri başarılı şekilde geçen çelik kasalar kullanıcılarına sunulur. Dışarıdan gelecek olan darbeler, kuvvetli baskılar veya alet kullanarak kapağı açma gibi bir durum söz konusu dahi olmayacaktır. Yüksek şifreleme ve kilitleme mekanizmalarına sahip olan çelik kasalar sadece sizlerin kolaylıkla açabileceği bir sistem sunmaktadır.

Kilitli Kasa Sizin İzniniz Olmadan Asla Açılmaz!

Güçlendirilmiş çelik malzeme ilave edilen ve ara boşlukları da sıkıştırılmış beton ile doldurulan tüm çelik kasaların şifreleri kişiye özgü şekilde de üretilmektedir. Dokunmatik ekranlı ve parmak izi okuyuculu sistemi ile sizin dışınızda hiç kimse şifreli çelik kasayı açamaz ve açmaya dahi yeltenemez. Çelik kasalara darbe uygulandığı zaman veya şifreler yanlış girildiği zaman kendini koruma altına alacak ve size verilecek olan anahtar dışında hiçbir şekilde açılmayacaktır.

Yale ofis tipi Çelik Kasa modeli

Özel sensor takılması ile birlikte şifrenin yanlış girilmesi veya kasanın darbe alması durumlarında ise cep telefonlarınıza sinyal gelerek kasanın güvenliği en üst seviyede sağlanmış olacaktır. Değerli eşyalarınız için her açıdan güvenlik sağlayacak olan kilitli kasa çeşitleri işlevselliğinin yanı sıra aynı zamanda görsel açıdan da son derece estetik görünümler oluşturarak hem evlerinizde hem de iş yerlerinizde harika duruşlar sergileyecektir.

İleri teknolojik değerler ile üretilen büyük veya küçük şifreli kasa modelleri çok uzun yıllar yetkili bayi garantisinde olacak ve hiçbir şekilde sorun çıkartmadan en güvenli alanlarınızı oluşturacaktır. Geniş iç hacimleri, yüksek şifreleme özellikleri ve en sağlam yapıları ile değerli eşyalarınızın en korunaklı alanı olacak çelik kasalar peşin fiyatına 9 taksit imkânı ile sadece Kale Çelik Kasa’da bulunmaktadır. Üstelik hızlı ve ücretsiz kargo, montaj ve kurulum hizmetleri ile satış sonrası destek de sunularak %100 memnun kalacağınız hizmetler sağlanacaktır.

Yorum yapın