Yale Dijital çelik para kasası

Çelik Kasa ile Evlerinizde En Güvenli Alanları Oluşturun  

Çelik kasalar her alanda gerekli olan ürünlerdendir. Hem evlerde hem de iş yerlerinde kullanım gereği sunan çelik kasalar birçok farklı model ve yapıda üretilmektedir. Bu kadar farklı model ve yapının olması ise ihtiyaca göre şekillenmesinden kaynaklanmaktadır. Tamamen kendi ihtiyaçlarınıza göre ve kullanım amacınıza göre çelik kasa çeşitleri bulabilirsiniz.

Paralar, altınlar ve mücevherler için her ne kadar bankalar tercih edilse de evlerde de korunaklı alanlar oluşturulması herkesin tercihi olmaktadır. Özel günlerde kullanılacak mücevherlerin saklanmasında, bir miktar para veya altının evlerde bulundurulmasında tercih edilen çelik kasalar son derece korunaklı ve güvenli alanlar oluşturmaktadır.

Teknolojinin gelişmesi ile birlikte çelik kasalar da daha güvenli ve daha sistematik bir hal almıştır. Gözünüzün arkada kalmayacağı saklama alanlarını oluşturan celik kasa çeşitleri sadece darbelere ve çalınmaya karşı değil aynı zamanda yangınlara, su baskınlarına ve her türlü doğal afete karşı da korunaklı şekilde üretilmektedir.

Çelik Para Kasaları Fiyatları Nelerdir?

Özel şifreleme sistemlerinin de kullanılabildiği çelik kasalar tamamen sizlere özgü açılma sistemleri oluşturmaktadır. Şifreleme için klasik yöntemler kullanıldığı gibi bir de parmak izi okuma sistemleri de çelik kasalarda kullanılmaktadır. Ayrıca ileri teknoloji ürünleri ile donatılan çelik kasalar sizlerin haberi olmadan açılmaya çalışılması durumunda cep telefonlarınıza sinyal göndererek en korunaklı sistemi sunmaktadır.

Çelik Kasa Kurulum ve Montaj Hizmetleri Var Mı?

Birçok açıdan farklılık sunacak ve değerli eşyalarınız için en korunaklı alanları oluşturacak çelik para kasaları peşin fiyatına 9 taksit imkânı ile satışa sunulmuş olup kurulum ve montaj, hızlı teslimat ve en uygun fiyat avantajlarını da oluşturmaktadır.

Yaşam alanlarınızda korunaklı alanlar oluşturmak için tercih edeceğiniz çelik kasaların boyutları ihtiyacınıza göre şekillenecektir. Dolap içlerinde veya açık alanlarda montajı yapılacak olan çelik kasalar dışarıdan gelecek darbelerle hiçbir şekilde açılmayacağı gibi uzun ömürlü bir kullanım sunacaktır. Güçlendirilmiş menteşe yapıları ve ekstradan çelik malzeme ile desteklenmesi de çelik kasaları daha güçlü bir hale getirmiştir.

Çelik kasalarda iki farklı etmen göz önüne alınarak üretilmektedir. İlk etmen kasanın sağlamlığı ve dayanıklılığı olmaktadır. Bu konuda uzun yıllar garanti verilmekte ve hiçbir şekilde bu kasalar dış darbelerle açılmamaktadır. Diğer önemli bir unsur ise çelik kasaların görsel açıdan estetik duruşlarıdır. Hantal ve ağır bir görünüm sergilemeyecek olan çelik kasalar en estetik duruşları ile evlerinizde ve iş yerlerinizde en güzel görünümü sergileyecektir. Çelik kasa fiyatları da en uygun rakamları oluşturacak ve en güvenli saklama alanlarını ortaya çıkartacaktır.

Yorum yapın