En uygun Şifreli çelik kasa fiyatları

Uygun Fiyatlı Şifreli Küçük Kasa Modelleri 

Çelik kasalar en değerli eşyaların saklandığı ve ihtiyaç halinde en kolay şekilde ulaşıldığı bir sistem sunmaktadır. Evlerde kullanılan şifreli çelik kasa kişilere özgü olmakta ve kullanıcısından başka hiç kimse tarafından açılamamaktadır. İş yerlerinde kullanılan çelik kasalar ise daha karışık şifrelere sahip olmakta ve yetkilendirilmiş kişiler tarafından açılabilmektedir. Her çalışanın kendine özgü bir şifresi olur ve bu şifre ile çelik kasa açılır. Kasa kimin şifresi ile açılmışsa da kayıt tutulur ve bu sayede güvenli bir sistemde tüm evraklar, belgeler, değerli ürünler saklanmış olur.

Tüm şifreli kasaların kullanım amaçları aynı olsa da şifreleme özellikleri farklılık göstermektedir. Parmak izi şifreleme yöntemlerinden özel şifreleme yöntemlerine kadar birçok farklı kasa şifrelemesi mevcuttur. 6 – 8 haneli özel bir şifre seçerek klasik şifreleme yöntemi de yapabilirsiniz. Çelik kasalara şifre bir kere yanlış girildiğinde otomatik olarak kasa kendini 15 dakika süreyle kilitleyecektir. Bu durumda kasa sadece anahtarı ile açılabilmektedir. Şifrenin üst üste yanlış girilmesi sonucunda ise çelik kasa kendini tamamen kilitleyecek ve yine sadece size özel olan anahtar ile açılacaktır.

Şifreli Çelik Kasa ile Değerli Eşyalarınızı Güven İçinde Saklayın

En uygun şifreli çelik kasa modelleri

Özel şifreleme sistemleri ile şifrelenen ve birçok farklı güvenlik duvarı oluşturulan şifreli kasalar da bulunmaktadır. Şifreli küçük kasa veya daha büyük kasalarda özel bir yazılımla şifrenin yanlış girilmesi durumunda sizlere mesaj olarak bildirimler gelir. Bu sayede çelik kasaların sizin izniniz dışında açılmaya çalışılması halinde anında bilgi sahibi olabilir ve alınması gereken önlemleri alabilirsiniz.

Şifreli kasaların kombinasyonları oldukça sistematik şekilde yapılmaktadır. Bu yüzden de bu şifreleri tahmin etmek veya şifreleri kırmak gibi bir durum asla söz konusu olmayacaktır. Şifrelenen bu bilgiler sadece sizlere özgü olacak ve sizlerin dışında kimse kasa içerisindeki eşyalara ulaşamayacaktır.

Hem ev tipi çelik kasalar için hem de iş yerleri için uygun özelliklerde olan çelik kasalar için en iyi hizmeti ve en kaliteli ürünleri sadece Kale Çelik Kasa ürünleri sunacaktır. Yılların vermiş olduğu tecrübe ve %100 müşteri memnuniyeti ile hizmet veren Kale çelik kasa, şifreli çelik kasa fiyatları bakımından da piyasada bulamayacağınız rakamları sizlere sunacak ve bu rakamlara 9 taksit imkanı da sağlayacaktır. Ücretsiz kurulum ve montaj, hızlı kargo, teknik servis desteği ve yetkili bayi garantisi ile aradığınız tüm profesyonel işlemleri tek bir adreste bulabileceksiniz.

Yorum yapın