Ev tipi Kale kasa motorlu surgunlu

Ev Tipi Çelik Kasa Fiyatları ve Özellikleri

Evlerimizde bir miktar para, ziynet eşyası veya değerli kâğıtları saklamamız gerekebilir. Aile yadigârı eşyaları veya kimsenin görmesini istemediğiniz küçük eşyalarınız olabilir. Örneğin tabanca gibi kimsenin eline geçmemesi gereken bu eşyaları en güvenli şekilde saklayabileceğiniz tek yer çelik kasalar olacaktır. Ev tipi çelik kasa fiyatları uygun rakamları ve kullanışlı özellikleri ile bu tür saklanması gereken ürünlerinize en güvenli yer olacak ve gözünüz asla arkada kalmayacak.

Ev tipi çelik kasalar genellikle küçük boyutlarda olmakta ve dolap içlerine rahatlıkla monte edilmektedir. Küçük ve çok fazla yer kaplamayan bu kasaların iç hacimleri büyük olmakla birlikte kullanışlı raf yapıları sunarak eşyalarınızın doğru bir şekilde istiflenmesini de sağlayacaktır. Hem kullanım açısından hem de estetik görünüm açısından son derece şık durun ev tipi kasalar tüm değerli eşyalarınızın saklanmasında olağanüstü yararlılık sağlayacaktır. Farklı renklerde ve modellerde bulabileceğiniz ev tipi kasalar birçok farklı şifreleme sistemi ile oluşturulmuştur.

Ev Kasası Nasıl Olmalı?

Ev tipi para kasası

Tüm ev tipi kasalar aynı kilitleme özelliklerini oluşturmaz. Bazıları sadece anahtar ile açılırken bazıları şifre sistemleri veya tamamen kullanıcısına özgü parmak izi okuma ile açılan kasalar da bulunmaktadır. Kasaların en önemli noktaları bu kilitleme özellikleridir. Bu yüzden de ev kasası fiyatlarındaki değişiklikler kullanılan malzeme, kasanın boyutları ve şifreleme teknolojisi ile doğru orantılı olarak artmaktadır. İleri teknoloji ile donatılan ev tipi kasalarında şifrelerin yanlış girilmesi durumunda kasa kendini tamamen kilitler ve sadece sizlerin anahtar kullanması sonucu açılır. Birden fazla kez şifrenin yanlış girilmesi durumunda ise cep telefonları ile uyumlu çalışan kasalar direkt olarak sizlere bilgi verir ve olumsuz durumlara karşı anında önlem alınmış olunur.

Taksitli Satışlarla Ev Tipi Para Kasası?

Dışarıdan gelebilecek tüm darbelere karşı koruma sağlayacak ve yüksek güvenlik önlemleri oluşturacak ev tipi kasalar aynı zamanda yangın ve su baskınları gibi doğal afetlere karşı da koruma sağlamaktadır. Yangından etkilenmeyen ve içerisindeki eşyalara hiçbir zarar gelmemesini sağlayan kaliteli para kasaları tüm eşyalarınız için yüksek koruma oluşturacaktır.

Ev tipi para kasası veya ihtiyacınıza yönelik olarak tercih edeceğiniz tüm çelik kasalarda 9 taksit imkânı sunulmaktadır. Ayrıca ücretsiz kargo ve montaj, yetkili bayi garantisi ve daha birçok farklı avantajı da bir arada bulabileceğiniz tek adreste sizler de değerli eşyalarınızı koruma altına alacak ve tüm olumsuzluklardan en iyi şekilde koruyacaksınız.

Yorum yapın