En Farklı Dolap İçi Kasa Modelleri - Blog | Kasa.com.tr
Dolap içi çelik kasalar - Kasa.com.tr

En Farklı Dolap İçi Kasa Modelleri

Evlerde en güvenli yerleri dolapların içindeki kasalar oluşturacaktır. Değerli eşyaların saklanmasında veya özel evrakların ve belgelerin korunaklı bir yerde durmasında olağanüstü güvenlik önlemi sunacak olan çelik kasalar birçok farklı amaç için kullanılabilmektedir. Her ne kadar yüklü miktardaki paralar bankalarda dursa da yine de evlerde mücevherler, zor zamanlar için hazır tutulan paralar veya kimsenin eline geçmemesi gereken ruhsatlı silahlar olabilmektedir. İşte bu gibi özel eşyalar için dolap içi kasa en sağlam ve en güvenli yeri oluşturmaktadır.

Dolap içi çelik kasalar genellikle küçük boylarda düşünülse de tamamen ihtiyaca göre büyük boylarda da dolap içi kasalar mevcuttur. Çelik kasaların boyutları saklayacağınız eşya yoğunluğuna göre farklılaşabilmektedir. Tüm boyutlardaki kasalar dolap içerisine monte edilebilmektedir. Ancak yine de evlerde küçük boyutlu ve şifreleme özelliği olan küçük dolap içi kasalar tercih edilmektedir.

Dolap içi kasalar öncelikle yüksek güvenlik önlemleri ile üretilmişlerdir. Hiçbir şekilde darbelere maruz kalmayan ve asla zorlama ile açılmayacak olan kasalar sadece sizlerin belirleyeceği şifreler ile açılacaktır. İleri teknoloji sistemleri de eklenen bu kasalar dokunmatik ekran veya parmak okuyuculu açılma sistemlerini de bünyelerinde barındırmaktadır. Kasa sahibinden başka kimsenin açamayacağı dolap içi kasalar aynı zamanda yangına karşı da koruma oluşturarak asla alevlerden etkilenmeyen bir yapı sunmaktadır.

Dolap İçi Çelik Kasalar ile Her Zaman Yüksek Güvenlik Sağlayın

Yüksek güvenlikli dolap içi kasa - Kasa.com.tr

Her zaman için en ideal saklama alanlarını oluşturan çelik kasalar Kale Çelik kasa güvencesi ve garantisi ile satışa sunulmaktadır. Her ihtiyaca yönelik şekilde üretilen bu çelik kasalar aynı zamanda görsel açıdan da son derece estetik görünüşler sergilemektedir. Dolaplarınızla uyumlu şekilde açık renklerde veya koyu renklerde dolap içi kasalar bulabilirsiniz. Bu kasalar dolapların içerisine öylece bırakılmamaktadır. Özel aparatlarla dolapların içinden duvarlara bağlanmakta ve monte edilmektedir. Bu sayede de kasanın güvenlik oranı arttırılmakta ve taşınarak götürülme gibi bir durum asla oluşmamaktadır.

Birçok açıdan avantaj sağlayacak olan dolap içi çelik kasa modelleri özellikle de sizlerin tatile gidişlerinde gözlerinizin arkada kalmamasını sağlayacaktır. Her tatile çıkışınızda evlerinizdeki değerli eşyaları banka kasalarına kilitlemek ve yüksek kasa kiraları ödemek yerine kendi çelik kasalarınızda güvenle muhafaza edebilirsiniz. Akıllı çelik kasa teknolojisi de bulunduran dolap içi kasalar yanlış şifre girilmesi durumunda veya herhangi bir darbeye maruz kalması halinde direkt olarak sizlere sinyal geçecek ve bu sayede içerisindeki tüm eşyaları en özenli şekilde korumaya devam edecektir.

Yorum yapın