Ev tipi Dolap içi Çelik Kasa

İsmi Mini Çelik Kasa Olsa da İşlevi Çok Büyük

Her türlü ihtiyaca çözüm sunan çelik kasalar bulunmaktadır. Tamamen kişilerin eşyalarının boyutlarına göre üretilen ve birçok farklı boyut imkânı sunan küçük çelik kasalar yüksek güvenlik önlemleri ve değerli eşyalar için en iyi koruma alanlarını oluşturmaktadır. Evlerde veya ofislerde kullanılacak tamamen kişiye özgü şekilde üretilen küçük boyutlu çelik kasalar en özel eşyaların saklanmasında ve ihtiyaç halinde sahiplerinin ulaşmasında harika bir sistem sunuyor.

Yale YLB 200 Laptop Mini Çelik Kasa

Boyutları itibari ile istenen tüm alanlara gizlenebilen çelik kasalar özellikle de dolap içlerine, masaların büyük çekmecelerine, raflara veya belirlediğiniz çok küçük alanlara monte edilerek çok yüksek koruma sağlamaktadır. Çelik kasaların büyük veya küçük olması güvenlik sistemlerinde bir değişiklik oluşturmamaktadır. Sadece kullanım ve hacim yönünden bir değişiklik oluşturmaktadır. Geri kalan tüm özellikleri ve güvenlik düzeyleri aynı olmaktadır.

Evler için Özel Küçük Çelik Kasalar

Ev tipi Dolap içi Çelik Kasa

Mini çelik kasa özellikle evlerde tercih edilen modeller olmaktadır. Kişilerin ziynet eşyaları, önemli evrakları ve bir miktar parayı içine alabilecek olan bu küçük boyutlu çelik kasalar dışarıdan gelebilecek olan her türlü darbeye karşı yüksek koruma sağladığı gibi aynı zamanda yangınlara karşı da koruma sağlayarak içerisinde saklanan eşyaların güvenliğini en yüksek düzeylere çıkarmaktadır.

Evlerde ve ofislerde tercih edilen minik kasalar özellikle otel odalarında da vazgeçilmez eşyalar arasında bulunmaktadır. Kişisel eşyalarınızın güvende kalması ve sizlerin dışında kimsenin ulaşamaması için tercih edilen küçük çelik kasalar birçok farklı şifreleme sistemini de beraberinde sunmaktadır. Kişiye özel parmak izi okuyuculu çelik kasalar, tek kullanımlık şifre oluşturulabilen çelik kasalar ve özel şifreleme ile kullanılabilen çelik kasalar olarak birçok açıdan farklılık oluşturmaktadır.

Ufak Çelik Kasa Özellikleri

Güçlendirilmiş çelik malzemeden üretilen ve uzun yıllar boyunca da yetkili bayi garantisinde olan mini çelik kasalar aynı zamanda ara boşlukları beton ile kaplanmış olup hiçbir şekilde açılamamaktadır. Duvara veya yere sağlam şekilde monte edildikten sonra asla yerinden oynatılamaz ve içerisindeki değerli eşyalar için yüksek güvenlik sağlar.

Yale çelik para kasası

Özel yazılımlarla geliştirilen ve ileri teknoloji ürünü haline getirilen ufak çelik kasa modellerinde birçok farklı kişiselleştirme yapabilirsiniz. Evlerde veya iş yerlerinde bırakılarak uzun süreli tatillere çıkılması durumunda bu özellikler sayesinde gözünüz arkada kalmaz. Örneğin çelik kasaya herhangi bir darbe gelmesi durumunda veya şifrenin yanlış girilmesi, sizin bilginiz dışında açılmaya çalışılması durumunda direkt olarak cep telefonlarınıza sinyal gelir ve alınabilecek olan tüm önlemleri alarak değerli eşyalarınızı koruma altında tutmaya devam edebilirsiniz.

Yorum yapın