Valberg Granit 3450 - Ev Tipi Çelik Kasa Modeli

Güvenlik Seviyesi Yüksek Ev Tipi Kasalar

Çelik kasalar her zaman için en yüksek güvenlik önlemlerini sunmaktadır. Evlerde veya iş yerlerinde kullanılan çelik kasalar sadece görünüm itibari ile birbirinden ayrılmaktadır. İş yerlerinde kullanılan çelik kasaların alacağı eşyalar daha yüklü olacağı için boyutları büyümekte ve farklı tasarımlarda karşımıza çıkmaktadır. Oysa evlerde kullanılan çelik kasalar daha küçük boyutlu değerli eşyalar için tasarlanmıştır. Bir miktar para, birkaç mücevher ve ziynet eşyası, tapu veya ruhsatlı tabanca için tercih edilen ev tipi çelik kasalar diğer tüm saklama alanlarına göre en güvenli yapıyı sunacaktır. Bu da ev tipi çelik kasa güvenli mi? Sorusunun cevabı olacaktır.

Değerli eşyalar için evlerde yaşanabilecek iki önemli olumsuz durum bulunmaktadır. Bunlardan biri hırsızlık diğeri de yangındır. Değerli eşyalarınızı çelik kasalar dışında nereye koyarsanız koyun bu iki durumda güven altında olmayacaktır. Özellikle de yaz tatili gibi uzun süreli evlerinizden ayrılmanızda ortaya çıkabilecek olan bu durumlar tüm değerli eşyalarınızın biranda yok olmasına neden olabilir. Oysaki ev tipi çelik kasa bu iki duruma karşı da yüksek güvenlik sağlayarak değerli eşyalarınızı her zaman en güvenli şekilde koruma altına alıyor.

Ev Tipi Çelik Kasa Ne Kadar Güvenlik Sağlıyor?

Sadece yapı olarak diğer kasalardan ayrılan ev tipi çelik kasalar dışarıdan gelebilecek olan tüm darbelere karşı koruma sağlayacaktır. En şiddetli darbelere maruz kalsa bile hiçbir şekilde kapağı açılmayacak ve asla yerinden oynatılmayacaktır. Özenle montelenen ve en sağlam güçlendirilmiş çelik malzemelerin kullanıldığı ev tipi kasalar yangınlarda da alev almayacak ve içerisine asla alevler ulaşmayacaktır.

Her açıdan kalite ve yüksek güvenlik sağlayacak olan ev tipi çelik kasaların güvenlik sertifikaları Avrupa standartlarına uygun şekilde üretilmiştir. Satışa sunulmadan önce ev tipi çelik kasalar için tüm denemeler yapılır ve hiçbir sorun teşkil etmeyen çelik kasalar kullanıcısına sunulur. Sağlamlık testi, güvenlik testi ve nelere karşı ne kadar dayanıklılık gösterdiği gibi tüm faktörler göz önüne alınarak üretilen ev tipi çelik kasalar evlerin bir numaralı koruma alanlarını oluşturacaktır.

Ev tipi çelik kasalar, içerisinde saklanan ürünleri her açıdan koruyacaktır. Örneğin aşırı nemli ortamlarda eskiyecek veya yıpranacak olan ürünler ev tipi kasa sayesinde hiçbir şekilde nemlenme ve yıpranma sorunları göstermeden koruması çok uzun zaman sürdürülecektir. Kale Çelik kasalar 9 taksit imkanı, yetkili bayi garantisi, hızlı teslimat ve satış sonrası destekle sizlere aradığınız güvenli alanları yaratacaktır.

Yorum yapın