İşyerleri için En Uygun Çelik Kasa Hangisi?

Veri depolama aygıtları genellikle küçük olduğundan ise, küçük ve portatif ancak neme, yangına ve soyguna karşı dayanıklı yüksek kalite bir çelik kasa tercih edilebilir. Aksi takdirde, her geçen gün kaybetmek istemediğiniz ya da kaybolması ciddi risklere yol açabilecek dijital verilerinizi saklamak için internetteki bulut ortamlarına yüksek meblağlar ödemeniz gerekebilir.

Bu anlamda, etkili bir dijital veri depolama yöntemi olarak çelik kasa kullanımı, veri ortamınızın güvenliğini en iyi şekilde sağlamanıza yardımcı olur. Kısaca, çelik bir veri deposu kasası yardımıyla yüksek boyutlarda verileri güvenli bir şekilde saklamanız ve aynı zamanda tasarruf etmeniz mümkün olmaktadır.

Ancak küçük çaplı bir işletmede, ofis tipi küçük bir kasaya gereksiniminiz varsa veya ev ortamında kullanacaksınız, ek dijital şifre sistemi fazla gelebilir, çevirmeli ve tuşlu kilit sistemine sahip bir kasa tercih edebilirsiniz. Böylesi durumlarda da yüksek sayıda tuşlu kilit ile güvenlik seviyesini arttırabilirsiniz. Tuşlu kilitlere dilediğiniz zaman ilave dijital kilit eklenerek güvenlik seviyesi yükseltilebilir.

Hem Depolamada Hem Güvenlikte Avantajlı Çelik Kasa

Neyse ki Valberg çelik kasalar tam da bu ihtiyacı karşılamak üzere tasarlanmış. Valberg kasa modelleri çelik ve beton gövde ve kapak yapısı,  Geniş ve raflı iç yapısı, iç rafları sayesinde geniş depolama imkânı ve kilit kısımlarında delinmeye dirençli ilave çelik katkısı, pek çok modelde 4-6 haneli dijital şifreli, yüksek güvenlik sağlaması evraklarınızın düzenli bir şekilde saklamanızı sağlayarak, güvenlik sağladığı gibi size zaman da kazandırır.

Valberg çelik kasa
Ürünü incelemek için tıklayınız.

Dar aralıklı raflarında elektronik verileri, para ve değerli madenleri saklayabileceğiniz gibi, geniş bölmelerinde üst üste konulmuş belgeleri saklayabilirsiniz. Çok çeşitli malzemeyi düzenli bir şekilde depolama imkânı sunan bu kasalar her türlü depolama ihtiyacına uygun bir çözüm olarak karşımıza çıkmaktadır.

Yangın sertifikasına sahip olan Valberg çelik kasaların yangın esnasında ısı dayanıklıkları 30 dakika ile 2 saat arasında değişmektedir. Ayrıca Valberg kasalarda geniş iç tasarım, kasanın içerisinde saklanacak değerli eşyalar açısından kullanım esnekliği sağlar. Raf sistemi müşterinin arzusuna göre düzenlenir ve değiştirilebilir.

ücretsiz kargo

Ayrıca üç yöne hareket edebilen millerle kilitlenmektedir. Bu sayede değerli eşyalarınızı zarar görmeden, güvenli bir şekilde koruyabilirsiniz. Hatta eğer iyi bir bütçe ayırabilirseniz, kasa kapısı çift bükümlü olan modelleri ile yangın esnasında ısının içeri nüfuz etmesini önleyen, ısı geçirmez beton dolguya sahip bu kasalar çok daha iyi iş görecektir.

İşletme sahipleri için iş yerindeki para ve evrakların güvenliği işin sorunsuz devamlılığı demektir ve bu değerli kâğıt ve malzemelerin en iyi şekilde korunmasından asla taviz verilemez. Bu nedenle iyi kalite, yüksek güvenlikli şifreleme özelliğine sahip, sağlam ve dayanıklı bir çelik kasa bir işyerinin kalbidir denebilir. Kasa güvenliği demek, işyerinin sigortası demektir ve güvenceyi sağlayan bir çelik kasa seçimi yapmak gerekir.

Valberg ev tipi çelik kasa ürünlerini incelemek isterseniz buraya tıklayabilirsiniz.

İşyerleri için En Uygun Çelik Kasa Hangisi?” üzerine bir yorum

Yorum yapın