Çelik Kasa Sistemlerinde Öncü Markalardan Biri: Kale Kasa

Evlerimizde ve iş yerlerimizde değerli materyallerin korunması için önemli unsurlar olan çelik kasa sistemlerinde Kale kasa, öne çıkmış marka isimlerden biridir.

Ticari kasalar, ofis ve ev tipi kasalar, ankastre kasalar, emanet kasaları, lüks çelik kasalar, yangına dayanıklı evrak kasaları gibi modelleri ile piyasada yerini pekiştirmiş olan Kale çelik kasa sistemleri, kasa.com.tr online alışveriş sitemizde tüm teknik özelliklerinin ve resimlerinin de yer aldığı listeler halinde sunulmuş durumda. Özellikle ev tipi lüks kasalarda oldukça başarılı seriler üreten Kale kasa alandaki başarısını kalite ve güvenlik sertifikaları ile kanıtlıyor.

Kale Kasa Modelleri’nde En Uygun Fiyatlar!

Kale kasa fiyatları boyutlarına kilit ve teknik özelliklerine göre değişen, 400 TL’den başlayan fiyatlarla listelenmiş durumda. Şifreli, anahtarlı, dijital, çift kilitli farklı kilit sistemlerinden birini seçmek kullanıcının tercihine kalıyor. Laptop tipi, duvar tipi ve bunların dışında onlarca farklı model olası en ekonomik fiyatlarla kasa.com.tr sayfalarında satılıyor.

Kale Kasa Modelleri Dekoratif Özellikleri İle Çok Estetik

Kale KK 1500 Lüks Çelik Kasa
Kale KK 1500 Lüks Çelik Kasa ürünü incelemek için tıklayınız.

İsteğe göre mekanik ya da elektronik kilit sistemi takılabilen, büro ve evlerde para, mücevher ve değerli evrak gibi malzemelerin korunmasında kullanılabilen son derece dekoratif kasa seçenekleri bulunmaktadır. İç bölümü kadife döşeli seçenekleri ile oldukça kullanışlı Kale çelik kasa modelleri, kademeli gövde yapıları ile ateşe, dumana ve suya karşı yüksek mukavemet göstermektedir. Yine istenirse kasalara mobilyalarla uyumlu dekoratif boya ve kaplama uygulamaları da yapılabilmektedir.

Kilitleme mekanizmalarındaki başarısını kasa sistemlerine de taşıyan Kale markası, kol, anahtar, şifre, elektronik şifre, kollu elektronik şifre, motorlu elektronik şifre gibi farklı kilit sistemlerini kullanıcının tercihine sunuyor.

Kale Çelik Kasa ürünlerimizi inceleme vakti!

Kale kasa modelleri bütün teknik özellikleri ile Kasa.com.tr’de listelenmiş durumda. Boyutlarından kullanılan malzeme niteliklerine kadar tüm ayrıntıları resimlerle desteklenir şekilde incelemeniz mümkün olmaktadır. Ayrıca bilgi almak ya da sipariş vermek için 444 16 90 numaralı telefon hattı ile kasa.com.tr satış temsilcisine direk ulaşabilirsiniz.

Kasa.com.tr online alışveriş sitemizde satın alacağınız Kale çelik kasa modelleri hızlı ve ücretsiz kargo teslimatı, dilerseniz kapıda ödeme ya da kredi kartına 9 taksit seçenekleri ile adresinize ulaştırılıyor. Montaj ve kurulum çalışmaları yine ACR Kilitleme Sistemleri uzman personeli tarafından gerçekleştiriliyor. Müşteri güvenliği ve memnuniyetini ön planda tutan uzman görevliler oluşabilecek her sorunuza yanıt verecek ve kasa kullanım özelliklerini ayrıntılı olarak kullanıcıya açıklayacak donanımda.

Çelik kasa almak için öncelikle kasa.com.tr online mağazamızdan incelemek kaçınılmaz bir gerekliliktir 😉

Yorum yapın